2737
2734
عنوان

🔴 قابل توجه خانمهایی که هنوز ازدواج نکردن🔴

| مشاهده متن کامل بحث + 1824 بازدید | 53 پست
میشن چون همه چی تکراری میشه زندگی بدون هدف انگیزه تهش چی میشه  یعنی آدم متاهل نمیتونه سفر بره ...

من خالم که گفتم ۳۶ سالشه مجرده کلی هدف داره کلی انگیزه 

ماشین داره کار میکنه کلی سفر خارج ببینیش انگار ۲۰ سالشه قیافش کلی به خودش میرسه 

دغدغه متاهلی هم نداره 

بعدا بنظرم همه که نباید ازدواج کنن یعنی اگه کسی نخاد میتونه مجرد بمونه.

تازه داره درسم میخونه میخاد مهاجرتم کنه

شما به پیشرفت چی میگین به هدف چی میگین

واسه تغذیه مغز مریضشون همه قلبمو جوییدن🖤🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم،اگه معیارهای زندگی و ازدواج درست انتخاب بشه،ازدواج نه تنها بد نیست بلکه بهترین راه رسیدن به آرامش و امید و عشق و موفقیته،اگه خودتونو درگیر خاله زنک های اطرافیان نکنین و طرف مقابلتون،چه زن و چه مرد آدم نرمالی باشه،بی شک با ازدواج نه تنها چیزی رو از دست نمی‌دین بلکه احساسات و عواطفی رو تجربه میکنین که هیچوقت نکردین،خوشبخت باشین

به این راحتی نیست،من مجردم،نیاز عاطفی بیچارم کرده. ادم به همدم نیاز داره،درضمن از خانوادم خجالت میک ...

بیخیال نشو سعی کن مستقل بشی کار کنی در کنارشم با فکر و با مشورت کیس مناسبت انتخاب کن.ولی عجله نکن.که یه عمر پشیمونی داره.

بلاخره باز میشه این در صبح میشه این شب😔
2728

نمیشه که اصلا ازدواج نکرد بلاخره تا ابد که خانوادت پیشت نیستن آدم یوقتایی به یه همدم نیاز داره به کسی که دستشو بگیره و آرومش کنه زن هرچقدر هم خود ساخته باشه آخرش نیاز داره یکی پشتش باشه که دلشو قرص کنه .ازدواج کنند اما با چشم باز تحقیق کنم مشاوره قبل ازدواج برن بعد تصمیم بگیرن والا بخدا همه ی مردا هم بد نیستن اینقدر مجردها رو نترسونید 

تقصیر دلم نیست تماشای تو زیباست ❣️برای خونه دارشدنم دعا کنید🙏برای شفای مادرم خیلی دعا کنید ممنون🌷

به نظر من متاهل خوشبخت هم خیلی زیاد داریم.... ولی نمیدونم چرا متاهل ها خیلی جنبه های منفی زندگی رو بیشتر میبینن. 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
به نظر من متاهل خوشبخت هم خیلی زیاد داریم.... ولی نمیدونم چرا متاهل ها خیلی جنبه های منفی زندگی رو ب ...

الان کلا سخته زندگی متاهلی دغدغه ها زیاده

واسه تغذیه مغز مریضشون همه قلبمو جوییدن🖤🥀
2738
الان کلا سخته زندگی متاهلی دغدغه ها زیاده

آره البته سخت شده.... بی اخلاقی زیاد شده واقعا... 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔