2737
2739
عنوان

خاستگار عجیب (شما بودید ازدواج میکردید) ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 34 پست

یه حدیث ک فک کنم از پیامبر (ص)بود یادم اومد ...

هرکس زنی را فقط به خاطر زیباییش انتخاب و به همسری درآورد خداوند اورا به حال خود وا میگذارد ... و جز زیبایی از او خیری نمیبیند 

منظورم به شما نیست 

منظورم اینه ک اون شخص خیلی باید کوته فکر باشه ک صرفا بخاطر زیبایی بخاد خواستگاری خانمی بره جای اینکه استعداد ها و توانایی ها و اخلاق و شعور اون شخص رو ببینه

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ 
زیبایی بیرونی همیشه هست ممکنه بعدا یکی از تو زیباتر پیدا کنن زندگیتو خراب کنن .بنظرم بگو ن

دقیقا

فردا همونی میشه که امروز بهش فکر میکنی ، از امروز به رویاهای رنگیت فکر کن 🤎💜💙💚💛🧡❤🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه حدیث ک فک کنم از پیامبر (ص)بود یادم اومد ... هرکس زنی را فقط به خاطر زیباییش انتخاب و به همسری د ...

👍

فردا همونی میشه که امروز بهش فکر میکنی ، از امروز به رویاهای رنگیت فکر کن 🤎💜💙💚💛🧡❤🤍
حقیقتا من همیشه دوس داشتم خودم انتخاب کنم  سنتی حس کالا بودن داره

حست اتفاقا کاملا اشتباهه ، میشینی تو خونت هرکی اومد میسنجی خوشت اومد میگی اره نیومد میگی نه.  از یکی خوشت بیاد اون تورو خوشش نیاد خوبه بعد بمونی بین دل و عقلت....      اتفاقا بهترین حالت ازدواج همین ازدواج سنتی هست که اگه نه هم گفتی به دختر چیزی نمیشه و مرده که احساس بدی داره اگه ام که خوشت اومد و فردا روزی دعوات شد میزنی سرش که تو اومدی دنبال من به من بود که اصلا نگاتم نمیکردم

2728
حست اتفاقا کاملا اشتباهه ، میشینی تو خونت هرکی اومد میسنجی خوشت اومد میگی اره نیومد میگی نه.  ا ...

هیچوقت اجازه ندادم کسی بیاد خونمون فقط به کسی اجازه میدم بیاد که مطمئن باشم جوابم بله هست.

من دوس دارم عاشق بشم بعد ازدواج کنم 

عشق بعد ازدواجو قبول ندارم