2752
2734
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2625713 بازدید | 66915 پست
مهراوه عزیز میشه بگید اپلیکیشن رو از کجا دانلود کنم.

سلام 

توی کانال و گروه تلگرامشون نسخه اپلیکیشن را گذاشتن 

سنجاق هم شده راحت می تونی پیدا کنی 

تو گروه بپرسی یا پی وی ادمین ها،سریع در اختیارت قرار میدن

🌺 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام  توی کانال و گروه تلگرامشون نسخه اپلیکیشن را گذاشتن  سنجاق هم شده راحت می تونی پیدا ...

امروز اپلیکیشن رو نصب کردم مقدمه ۱ رو هم گوش دادم .ممنون دوست عزیز

وزن اولیه ۶۱وزن فعلی ۵۷/۵وزن هدف ۵۵
نه نور خواری فعلا . بعد شاید شهد و شکر را هم گوش دادم

سلام 

ببین  بال بگشا هم برای درمان افسردگی هست فایل های ۲۰ دقیقه ای چندین راهکار داده که جلسه اولش نورخواری هست 

و تکنیک های دیگه اونم همزمان گوش بده اگه دوست داشتی 

اما خیلی هم سر خودت را شلوغ نکن که دلزده بشی 

مطمینم ادامه میدی و نتایج خوبی میگیری امضات را خوندم متوجه شدم دیگه به اون‌مرحله رسیدی که استارت بزنی برای تغییر 

🌺 
سلام  ببین  بال بگشا هم برای درمان افسردگی هست فایل های ۲۰ دقیقه ای چندین راهکار داده که ...

ممنون عزیزم که راهنمایی میکنید.

قطعا در نظر دارم یکی یکی دوره هارو که یکیش هم بال بگشا ست انجام بدم (البته اگه اتفاق خاص دیگه ای تو زندگیم نیفته😞آخه با هر ماجرا کلا همه چیزو کنار می‌زارم😓).اما همانطور که خودتون گفتید نمی‌خوام تو این شرایط روحی خودمو خیلی خسته کنم.

در مورد امضام هم قبل از این اتفاقات اخیر و قبل از خراب شدن حال روحیم بود. به هر حال متشکرم که امید میدید بهم .

فقط یک تجربمو از گوش دادن به اولین مقدمه نورخواری بگم شاید بدرد کسی بخوره .دیروز اولین روز گوش دادن بود و از ظهر دیروز تا الان دیگه اون افکار خود کشی نیومد سراغم .و دخترم حدود ۴ماهه که حالش بده دیشب می‌گفت که علایمش قطع شده و از دیروز کلا حالش بهتر شده.

امیدوارم تجربه هام بدرد حتی یک نفر بخوره و امیدی بشه برای ادامه دادن این راه و رسیدن به خواسته ها

ممنون عزیزم که راهنمایی میکنید. قطعا در نظر دارم یکی یکی دوره هارو که یکیش هم بال بگشا ست انجام بدم ...

قبلا هم گفتم افتان و خیزان پیش میریم گاهی ادم‌ناامید میشه 

من ی دفعه کل گروه و کانال و فایل ها و...حذف کردم اما بازم به این مسیر برگشتم 

یکی از فایل های شهد و شکر این مورد را کامل توضیح میده و دقیقا در زمان ارتقا مدار بیشتر حملات منفی را تجربه میکنیم 

برای روز اول هم نتایج عالی هست 

زیادم به نتیجه فکر نکن تغییر اروم اروم اتفاق میفته و ی لحظه به خودت میای میبینی فلان مشکل تو زندگیت نیست دیگه 

الان که حرف از خودکشی زدی بهت میگم‌حتما بال بگشا را گوش بده یکسری تمرینات زیبا داره 

منم سالها تو فکر خودکشی بودم اما الان ی لحظه از زندگیمم نمیخام از دست بدم 

🌺 
ممنون عزیزم که راهنمایی میکنید. قطعا در نظر دارم یکی یکی دوره هارو که یکیش هم بال بگشا ست انجام بدم ...

وقتی یکی از ما پاک بشه و ارتعاش ما بالا بره روی زندگی دیگران هم تاثیر میزاره 

🌺 
قبلا هم گفتم افتان و خیزان پیش میریم گاهی ادم‌ناامید میشه  من ی دفعه کل گروه و کانال و فایل ها ...

تو این مدت منفی ها اینقد زیاد بودن که به معنای واقعی حال نداشتم گوشی دست بگیرم .و تمرینات رو انجام بدم .فکر میکنم هر وقفه که می افته سبب میشه از صفر دوباره شروع  کنم .و این خیلی بده.ولی خوب بازم ادامه میدم .به شرطی که یه اتفاق که نباید نیوفته .

وقتی یکی از ما پاک بشه و ارتعاش ما بالا بره روی زندگی دیگران هم تاثیر میزاره 

بله قطعا همینطوره 

و البته به توصیه شما در مورد فایل بال بگشا عمل خواهم کرد .البته زمان لازم دارم.همش با هم نمیتونم واسم سخته

بله قطعا همینطوره  و البته به توصیه شما در مورد فایل بال بگشا عمل خواهم کرد .البته زمان لازم د ...

باشه با هم انجام نده 

حتی اگه وقفه هم بیفته طوری نیست دوباره برگرد نگو چون فاصله افتاده دیگه بی خیالش 

من و تمام افراد گروه بارها و بارها  رها کردیم و برگشتیم چون نور ما را به سمت خودش میکشه 

گفتم در زمان ارتقا مدار بیشترین حملات منفی اتفاق میفته 

🌺 
تو این مدت منفی ها اینقد زیاد بودن که به معنای واقعی حال نداشتم گوشی دست بگیرم .و تمرینات رو انجام ب ...

سلام عزیزم خوبی

یه نکته اومد به ذهنم وقتی پیام هات را خوندم 

امیدوارم به کارت بیاد 

خداوند در قرآن می‌فرمایند 

ما سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهیم مگر آنکه خودشان بخواهند 

پس مطمئن باش حالا که شروع کردی که به مدار مثبت بری خداوند پشت و پناهت هست و با امید ادامه بده 

و اینکه ایمان و توکل یعنی نیمه پر لیوان را دیدن یعنی من دعا می کنم و آموزش می‌بینم تا ارتقا پیدا کنم 

پس آخر هر پیامت ننویس اگه اتفاق بد نیفته 

یعنی تو از الان منتظری 

در حالی که بهتره بگی خدایا میدونم شنوایی و دانایی و توانایی، از من حرکت از تو برکت 

🌺🌺🌺 

باشه با هم انجام نده  حتی اگه وقفه هم بیفته طوری نیست دوباره برگرد نگو چون فاصله افتاده دیگه ب ...

بی خیال که نمی‌گم .انجام میدم باز منم سالهاست تو این تاپیک هستم و مثل بقیه یه وقتایی رها کردم و دوباره برگشتم .ولی این اواخر مسیله جون بچه هام بوده .واسه همین بدجور کم آوردم .ولی بازم سعی میکنم .

سلام عزیزم خوبی یه نکته اومد به ذهنم وقتی پیام هات را خوندم  امیدوارم به کارت بیاد  خدا ...

سلام جانم فدات.

ممنون که اینهمه بهم امید میدید 💛💛💛💛💛💙💙💙💙💙درسته حق با شماست سعی میکنم نحوه بکارگیری کلماتم رو عوض کنم .

2706