2737
2734
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2614286 بازدید | 66848 پست
سلام  امن یجیب بخون مثل اب رو اتیش هست اینجا نمیشه لینک گذشات تو اینستا سرچ کن بعد ایدی تلگرام ...

تو تلگرام سرچ کردم پیدا کردم

کلا آدم مذهبی نیستم که دعا همون ام یجیب بخونم یا غسل و وضو و .....

زمین اگه منظورتون خاک  که امکانش نیست تو خونمون خاک نداریم😓

منم اونا برام مهم نیستن تازه خیلی دلم میخواد تک تکشان واسه همیشه از زندگیم برن بیرون.دوست داشته شدن توسط این آدما ذره ای واسم اهمیت ندارد .

وزن اولیه ۶۱وزن فعلی ۵۷/۵وزن هدف ۵۵
تو تلگرام سرچ کردم پیدا کردم کلا آدم مذهبی نیستم که دعا همون ام یجیب بخونم یا غسل و وضو و ..... زم ...

عزیزم در نوردشون پرسیدی گفتم روی سرامیک خونه راه برو 

وضو بگیر حالت بهتر میشه مذهبی بودن نیست 

نمیگم ریاضت بکش که 

باید برای حال خوبمون قدمی برداریم 

من ی مدت وقتی از بیرون برمیگشتم خونه حالم خیلی بد بود طوری که فقط تو فکر خود  کشی بودم 

بعد یک نفر که اصلا هم ظاهر پذهبی نداشت گفت موقع بیرون رفتن از خونه وضو بگیر موقعی هم که برگشتی وضو بگیر حتی اگه وضوی قبل باطل نشده باشه 

خداوند ما را برای غصه خوردن خلق نکرده 

🌺 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم در نوردشون پرسیدی گفتم روی سرامیک خونه راه برو  وضو بگیر حالت بهتر میشه مذهبی بودن نیست& ...

ممنون از راهنمایی هات دوست عزیز میگم چون بهش اعتقادی ندارم تاثیری واسم نخواهد داشت. امتحان میکنم ببینم چی میشه

وزن اولیه ۶۱وزن فعلی ۵۷/۵وزن هدف ۵۵
من بارها از خدا خواستم که برای بخشیدن دیگران کمکم کنه یا اینکه خودش به جای من ببخشه ولی تاثیری نداشت ...

ی نکته ای یادم افتاد بگم

وقتی میگی بخشیدم دیگه نرو تو ذهن 

هروقت هم خاطره ای یادت افتاد شکر کن پاکسازی کن بقیش را بسپر به خدا

🌺 
2731

دوستای گلم....سلام و میلیاردها سلام به روی ماهتون......

میدونین چی شده........

@@من  این ماه‌ها در بحرانی ترین وضعیت زندگیم..... هستم...... ولی چون اینجا به همه آموزش دادم که در این لحطه باید روی پای خودت وایستی و با ایمان بگی..... ###‍ من قدرتمندترین انسان روی زمینم

@@@@ هیچ نیرویی بالاتر از قدرت ذهن انسان نیست

پس باید نشون بدم در این وضعیت من شجاع ترینم..‌. در این حالته که باید ببینی چقدر این آموزه ها کمکت میکنن.... 

@@@دروغ  نگم بهتون چند روز اول دلمرده بودم

بعد گفتم یعتی چی ...  .من که همیشه سعی کردم تا جای ممکن ورودی ذهنم مثبت باسه.‌‌‌. بعد کل کارمای رفتارمو چک کردم..... دیدم من که همیشه سعی کردم خطا نکم......

آخرش باور کردم که @@@ این اتفاق وحشتناک میخواد منو به اوج برسونه   و الان با باور بینهایت محکم منتظرم و دارم تلاش می‌کنم به اون نقطه اوج برسم

@@@@@ و بزودی میام اینجا براتون مینویسم چطوری به اون نقطه اوج رسیدم.....

@@@@ من باید اینجا ثابت کنم که این باورها این جملات تاکیدی مثبت این فرکانس‌های مثبت این حال خوب و پاکسازی...... وحشتناک‌ترین اتفاقات رو هم به معجزه خارق‌العاده تبدیل میکنه

آزمون دارم 7 الی 8 تا باید راه دور برم تا تهران و بیام و سوالات دورم به انگلیسی هست غیر از خود درس م ...

عزی پ این دیگه به ممارست و تمرین ربط داره

و اعتماد و باور اینکه میتونی

و ارسال انرژی مثبت برای رسیده به هدفت

2740

انرژی مثبت عزیز دوست خوبم که چندین سال هست پیگیر این تاپیک هستم ولی این روزا حال دلم اصلا خوب نیست دوستم نداشتم مطرحش کنم ولی مامانم سرطان گرفته هیچی حال دلمو خوب نمیکنه چی کار کنم

خدایا دوستت دارم