2737
2739
عنوان

کاربری ک خیلی توسایت فعاله و همه میشناسنش😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1281 بازدید | 117 پست
چه مردم فضولن به میزان فعالیت تو سایت هم کار دارن  چه رو مخ

آی گفتی😂

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آی گفتی😂

والا بخدا دهنم باز موند اصلا به شما چه آخه بعد تازه میگن اینا بیکارن نمی دونم علافن به شما چه آخه سبک زندگیمون جوریه که شاغلیم  وقت آزادمونم زیاده یه وقت نترکین از حسودی

حلالم کنید و خدانگهدار   
والا بخدا دهنم باز موند اصلا به شما چه آخه بعد تازه میگن اینا بیکارن نمی دونم علافن سبک زندگیمون جور ...

😂😂 بعد به ما میگن رو مخ، نمیدونن خودشون با این فوضولی کردنشون ببشتر از عالم و آدم رو مخن

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2731
😂😂 بعد به ما میگن رو مخ، نمیدونن خودشون با این فوضولی کردنشون ببشتر از عالم و آدم رو مخن

ما رو مخشونیم چون بهمون حسودی می کنن اونا رو مخ مان چون فضولو بی عرضن🤣😁

حلالم کنید و خدانگهدار   

کلا یه مشت رو مخ، دور هم جمع شدیم

2738

ببخشید اسی شرمنده

بچه ها میشه نفری یه دونه برام صلوات بفرستید تو کارم گره افتاده😔😔💔تورو خدا دعام کنید کارم حل بشه اخه خدا دست شمارو خالی بر نمی گردونه💔😔 یه صلوات که واسه شما کاری نیس😔💔هر کی فرستاد لایک کنه💔

همه مجبور حکم تقدیریم کرد و ناکرد اختیاری نیست
والا بخدا دهنم باز موند اصلا به شما چه آخه بعد تازه میگن اینا بیکارن نمی دونم علافن به شما چه آخه سب ...

اصلا کسی اسمی ازشما برده ک خودتو نخود هرآشی میکنید 

من خدارو توبرق چشمای آدمهایی میبینم  که ازحال خوب دیگران حال دلشون خوب میشه 

کس ک صب تاشب توسایت پلاسه هم حسودی داره اخه جایزه بزرگه مال اوناس بزنین کف قشنگه رو واسشون

هرچی فکر میکنم نمیدونم چرا خودتو بابقیه کاربرای فعال ما کردی عقده کاربر فعال شدن رو داشتی