2737
2739
عنوان

شده به آخر خط برسی

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 38 پست
چیکار کردی؟ درست میشه

هر وقت اینطوری شدی . بدون که به پوچی رسیدی . دیگه هیچ روانشناسی . هیچ رفیق صمیمی ای و نه حتی پدرومادرت نمی تونن واست کاری بکنن . بی حس بی حس می شی حتی شاید گریه ت هم درنیاد . این جور وقتا وضو بگیر دورکعت نماز قربة الی الله بخون بگو خدایا کجای زندگیم اشتباه کردم که باک ماشین زندگیم بنزین تموم کرده . بگو استغفرالله ربی و اتوب الیه . چون داروی دردت فقط دست خداست . خدا میخواد بهت ثابت کنه که هیچ کس توی دنیا نمی تونه حالتو خوب کنه جز خود خودش . برو سمتش . باهاش حرف بزن . محبت آمیز .

*- اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ .*- اَللّهُمَّ الرْزُقْنی شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لی قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَکَ مَعَ الْحُسَیْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَیْنِ الَّذینَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر وقت اینطوری شدی . بدون که به پوچی رسیدی . دیگه هیچ روانشناسی . هیچ رفیق صمیمی ای و نه حتی پدروماد ...

ممنون از راهنماییت عزیزم

خیلی حس بهتری گرفتم از حرفهات 

حتما این کارو میکنم

میشه نماز خوندی به یاد منم باشی

انشالله به خواسته‌هات برسی

صحبت از پژمردن یک برگنیست...گفت و گو از مرگ انسانیت است....
من میخوام بجنگم اما نمیدونم ارزشش و داره یا نه از خدا کمک میخوام دلم میخواد برم یه جزیره دور افتاد ...

منکه نمیتونم

در زمان نامناسب،در مکان نامناسب چشم به جهان گشودیدم😐                                        Sweat dreams Are made of these       Who am I to disagree? 
2728
ممنون از راهنماییت عزیزم خیلی حس بهتری گرفتم از حرفهات  حتما این کارو میکنم میشه نماز خوندی ...

حتما رو چشمم عزیزم . دنیا همیشه یه جای خیلی عادیه . اونی که خیلی غیرعادیه خداست . مهربونه دوسش داشته باش.

*- اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ .*- اَللّهُمَّ الرْزُقْنی شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لی قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَکَ مَعَ الْحُسَیْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَیْنِ الَّذینَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ.
حتما رو چشمم عزیزم . دنیا همیشه یه جای خیلی عادیه . اونی که خیلی غیرعادیه خداست . مهربونه دوسش داشته ...

قبلا خیلی بهش نزدیک بودم

دور شدم 

نمیدونم حس میکنم گیر افتادم

امیدوارم بشم آدم قبل

منکه نمیتونم

سخته شرایط

بسپر به سرنوشت 

بالاخره یه روزی قدرت جنگیدن یا رها کردن و پیدا میکنی

سخته شرایط بسپر به سرنوشت  بالاخره یه روزی قدرت جنگیدن یا رها کردن و پیدا میکنی

یه روزی.....

اگه بیاد

در زمان نامناسب،در مکان نامناسب چشم به جهان گشودیدم😐                                        Sweat dreams Are made of these       Who am I to disagree? 
2738