2733
2739

من.... فقط به امید دخترم دارم ادامه میدم که جونم براش میره.... من جدیدا کلیپ عاشقانه ایی فیلمی با در واقعیت چیزی ببینم خیلی حسرت میخورم میگم ای کاش یکی بود که منو هم اینقد دوست داشت😔میگم خدایا چرا تو دنیا به این بزرگی کسیو نباید داشته باشم که دوسم داشته باشه درکم کنه حالمو بپرسه وقتی حالم بده عصابم خورده آرومم کنه 😭بخدا فکرمیکنم خواسته زیادی داشته باشم😔😔😔شوهر دارم ولی تنهام دارم دق میکنم دیگه😭😭

پروفم دخترمه😍برا عاقبت بخیریش یه صلوات بفرستین💞💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خیلی هم زندگی مو دوست دارم ولی متاسفانه خیلی داریم اذییت میشیم خونه گیرمون نمیاد پولمون کمه آخرشم مجبور شدیم چند هفته بریم خونه مامانم خیلی سختمه اونجا آرامش نداریم خیلی اذییت میشم مهمونم که ۲۴ساعته دارن منم خجالت میکشم اونجا تلپ بشم اعصابم بهم ریخته خسته شدم اونام برای من هیچ ارزشی قائل نیستن میترسم مشکل پیش بیاد خیلی درمونده شدم😔

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة

من شوهرم بدنیس ولی شرایط زندگمون خیلی بده انقدرکه دوتامونم داریم افسرده میشیم 

عضو چالش لاغری بامدادخمار.....گروه آبی💙.................. وزن اولیه78....وزن شروع چالش زمستونی75....وزن فعلی69.600😍 وزن هدف 60......... به امیدخدابه هدفم میرسم💪
2740
شغلش چیه

کارگره خریدو فروش سیم کارت های رندم میکنن 

عضو چالش لاغری بامدادخمار.....گروه آبی💙.................. وزن اولیه78....وزن شروع چالش زمستونی75....وزن فعلی69.600😍 وزن هدف 60......... به امیدخدابه هدفم میرسم💪
من خیلی هم زندگی مو دوست دارم ولی متاسفانه خیلی داریم اذییت میشیم خونه گیرمون نمیاد پولمون کمه آخرشم ...

دقیقا منم شرایط مشابه شمارودارم بامادرشوهرم اینا تویه خونه ایم منتظریم زمینمون فروش بره تا یه تکونی بخوره زندگیمون

منم خونه گیرم نیومد بس که اجاره ها بالا رفته. بیشتر از سه ساله که جدا شدم و مستقل بودم . دو هفته دیگ ...

آخی الهی عزیزم انشاالله مشکلات شما هم برطرف بشن من زنداداشم خیلی رفتار محترمانه ای نداره البته واحدش جداس بچه هاشم ول میکنه خونه مامانم یک بار شوهرم یک هفته نبود رفتم خونه مامانم موندم خرجم و خودم میدادم بعد هروقت وقت غذا میشد بچه‌ها رو می‌فرستاد پایین اونام ماشاالله سیر نمیکردن از بچه ها من بیشتر غذا میخورن ماشاالله خودم گرسنه میموندم نگین که آدم بخیل هستم نه به خدا ولی کار زنداداشم زشت بود میدونست من دستم خالیه نمیتونم غذا زیاد درست کنم ولی انگار طلبکاره وقتی غذا میخواستم بکشم بچه‌ها شو میفرستاد بچه ها خودم گشنه میموندن مجال نمیدادن همش میگفتن بازم میخوام سه تا بچه خودم ۳تاهم مال زنداداشم منم دیگه حتی اگه یه ماهم شوهرم می‌رفت شهر دیگه سرکار نمیرفتم خونه مامانم الانم غصه میخورم چیکارکنم آخه یکی هم اصلا استراحت نمیشه اونجا 

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة
دقیقا منم شرایط مشابه شمارودارم بامادرشوهرم اینا تویه خونه ایم منتظریم زمینمون فروش بره تا یه تکونی ...

انشاالله عزیزم به سلامتی

انشاالله عزیزم به سلامتی

ایشالا مشکل شماهم زودترحل شه

ایشالا مشکل شماهم زودترحل شه

مرسی عزیزم 🌹

2706