2737
2739
عنوان

برا تولد چکاراکنم باکلاسو ساده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 24 پست
ببین فقط دوتا بادکنک فویلی عدد ۲۱ رو‌بگیر از اینستا از شهرتون عکاس پیدا کن رزرو کن  یه لباس فا ...

اخه با بچه کوچیک چجوری برم طبیعت 

حاجت دلمو رواکن خداجونم .خدایا شکرت برای دادهات 🤩من خیلی قناعت کردم ت زندگی با سن کم چ فشارایی ک تحمل نکردم شوهرم قدرمو ندونست...تصمیم گرفتم زندگی کنم دیگه کم غصه بخورم بخاطر وام قسط‌‌‌‌‌...درحال تغییرم۰💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم عزیزم 

حاجت دلمو رواکن خداجونم .خدایا شکرت برای دادهات 🤩من خیلی قناعت کردم ت زندگی با سن کم چ فشارایی ک تحمل نکردم شوهرم قدرمو ندونست...تصمیم گرفتم زندگی کنم دیگه کم غصه بخورم بخاطر وام قسط‌‌‌‌‌...درحال تغییرم۰💫
ببین فقط دوتا بادکنک فویلی عدد ۲۱ رو‌بگیر از اینستا از شهرتون عکاس پیدا کن رزرو کن  یه لباس فا ...

لباس شومیز خریدم با شلوار

2731
برگه چه درختی؟؟؟؟    

کاج خخخ

بنظرم یاسی خوب باشه

یاسی و سفید

به نظرم بادکنک سن نخر

دو سه تا بادکنک سفید و یاسی بگیر فقط اینم نگرفتی نگرفتی

با لباس یاسی خیلی ساده و کیک کوچیک سفید و یاسی

برو طبیعت عکس بگیر عکس های فضای آزاد معمولا قشنگتر میشه

2740
چ مدلی عزیزم

انواع مدلا چوبی وارمری استوانه قلبی

تاپیک های ماورایی ،متافیزیک  آشپزی ،خوشمزه رمان و کتاب ، کسب و کار ، تاپیک های هنری و از این جور موضوعات تگم کنید  خوشحال میشم  و میتوانم تو بعضی از تاپیک هایی که توش تجربه و سر رشته دارم بهتون راهنمایی بدهم  و یا کمک کنم از جمله : نوشتن شعر ، رمان ، آشپزی ، کسب و کار ، ماورایی ، مذهبی ، درس و مدرسه ، آهنگ ، نوشتن متن ادبی ، هنر و سلیقه ، هدیه ، دخترونه و...