2737
2734
عنوان

من چقدر بی عرضه ام 😖😣😩😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 40 پست
وااا جلل خالق  مگه صد سال پیشه که زن به خاطر نامحرم خودشو تو خونه حبس کنه الان یکی از مهم ترین ...

چله زیارت عاشورا رو شنیدی؟ 

خیلی حاجت روا داشته و داره حتی سخت ترین و‌ناممکن ترین حاجتارو امام حسین بااین چله به کسایی که برداشته داده🙂 حالا میدونی. شرط رسیدن به حاجتت تو این چله چیه؟ گناه نکردن حرف نزدن نامحرم حتی اجتماعی یاغیر اجتماعی اگه اینارو رعایت نکنی هیچ تضمینی برای چلت نیست و چلت خرابه حالا اینارو گفتم که بدونی مراقبه کردن عاقبتش چیه که حتی سخت ترین حاجتتام میگیری میدونی چرا؟ چون خدا ازت راضی میشه تو قران اومده درحد اجتماعی ازلحاظ اسلام و خدا ایرادی نداره؟ نیومده مگه ما قرارع چند سال زنده باشیم که بیایم خلاف دستور خدا عمل کنیم و عاقبتش بریم به جایی که هیچ راه برگشتی برا جبرانش نباشه حداقل اگه خودتون نمیتونین این راهو انتخاب کنید به این خانوم نگین خوبه تصمیمت بزارین همین حیاش بمونه که همیشه سر بلند باشه شمام پیشنهاد میکنم سیاحت غربو حتما تماشا کنید شاید بفهمید یه سری چیزارو

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب تو میتونی از بیرون رفتن ساده با دوستت شروع کنی مثل پارک یا کافه یا حتی پیاده روی باور کن خودتو از ...

خانوادم خیلی بدل و حساسن نمی‌زارن تنها جایی برم یا با دوستام رفت و آمد داشته باشم

2731
چله زیارت عاشورا رو شنیدی؟  خیلی حاجت روا داشته و داره حتی سخت ترین و‌ناممکن ترین حاجتارو امام ...

باشه خانم فهمیده ما تسلیم ولی فک نمیکنم خدا بهشتو ساخته برای زنان افسرده که به خاطر نامحرم از خونه پاشونو نذاشتن بیرون🙂

خدایا فقط خودم و خودت میدونیم که چه کارایی برام کردی... پس شکرت واقعا شکرت🌻💜
خانوادم خیلی بدل و حساسن نمی‌زارن تنها جایی برم یا با دوستام رفت و آمد داشته باشم

خب من دیگه در اون مورد حرفی ندارمم

خدایا فقط خودم و خودت میدونیم که چه کارایی برام کردی... پس شکرت واقعا شکرت🌻💜
باشه خانم فهمیده ما تسلیم ولی فک نمیکنم خدا بهشتو ساخته برای زنان افسرده که به خاطر نامحرم از خونه پ ...

خدا بهشت و برای کسایی ساخته که به دستورش عمل کنن من نمیگم فهمیدم تو گذشتم من خودم بدترین کارارو کردم  صدبرابر شماها شاید گناه کردم اما الان فهمیدم واقعا عاقبتش جز ضرر چیزی نیس ایشالله خدا یارت باشه

2740