2737
2739
خب لایک هم میکنن دیگ

نه نمیکنن خیلی کم پیش میاد 

لایک بکنن

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
نه نمیکنن خیلی کم پیش میاد  لایک بکنن

والا فالورای واقعی ام بزور لایک میکنن من انلاین شاپ دارم مشتری عکس ک میفرسته اکثرا سیو میکنن پست رو ولی لایک نمیکنن ولی خرید میکنن گاهی اصن فالو هم نمیکنن ولی خرید میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر عزیز تاپیک های قبلیتو دیدم خیلی تو فکر افزایش فالور و گرفتن تبلیغاتی ولی دلتو خیلی خوش نکن حتی اگه ۱۰۰۰نفرم پیجتو فالو کنن ازاین راه نمی تونی کسب درآمد کنی چون هرکی بخواد تبلیغ بده سراغ پیج های معروف و بزرگ میره بامحتوای بدرد بخور من خودم پیج کاری دارم روال رو می دونم وقتتو تلف نکن یه کاری راه بنداز تو خونه یه چیزی درست کن بفروش خوراکی یاهرچیزی که بشه فروخت تمرکزتو رو اینچیزا بزاری موفق تری

2728