2733
2739
عنوان

کیا با امپول و قرص باردارشدن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1630 بازدید | 49 پست
اهان پس حالت الفای تخمک گذاریه،اخه گفتم چرا میگه هشتم بزن زوده!

منم هشتم زدم 

خداجونم مواظب هدیه آسمانیم باش.   تولد اقا امام رضا(ع)بی بی چک و ازمایشم مثبت شد .اقاجانم مواظبش باش .👶خدارشکر امروز 26تیر 1400رفتم سونو قلب کنجدم تشکیل شده بود در 7هفته 5روز.
منم هشتم زدم 

جنسیتش معلوم نشده؟

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جنسیتش معلوم نشده؟

ن عزیزم هنوز 8هفته 5روزمه.من بچه اولم هرچی باشه  فقط سالم باشه آن شاالله

خداجونم مواظب هدیه آسمانیم باش.   تولد اقا امام رضا(ع)بی بی چک و ازمایشم مثبت شد .اقاجانم مواظبش باش .👶خدارشکر امروز 26تیر 1400رفتم سونو قلب کنجدم تشکیل شده بود در 7هفته 5روز.
2731
ن عزیزم هنوز 8هفته 5روزمه.من بچه اولم هرچی باشه  فقط سالم باشه آن شاالله

ان شاءالله بسلامتی بیاد ب دنیا،اره سلامتی مهمتره،من چون دخمل دارم دوست دارم پسر هم داشته باشم،اگ خدا بخاد

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲