2737
2739
عنوان

به نظرتون از هر صدتا مرد چند تاشون این مدلین؟🧐

| مشاهده متن کامل بحث + 18407 بازدید | 491 پست
فکر کنم امثال تتلو فقط ماست نیستن. 

والا مثل اینکه خانمای این دوره زمونه خیانت رو بیشتر میپسندن فقط در این حالته که دیگه ماست نیست میگه باید چت کنه و تفریح کنه و مهمونی بره عجب!

استاندارد های هر کی برا پاک بودن یه آدم ممکنه بسته به فرهنگش فرق کنه مثلا من اصلا دیدن کلیپ رقص یا کلیپ خواننده ها رو بد نمیدونم بیشتر وقتها گوشیامونو رو صفحه تلویزیون میندازیم و با هم کلیپ میبینیم یا تو گالری میریم با هم عکس و فیلم های گوشیامونو میبینیم یا حتی اینستا و تلگرام میریم، یا شوخی معمولی با همکار تو محیط کار به نظرم هیچ مشکلی نداره هرچند من و همسرم تو محیط کارمون همکار جنس مخالف نداریم ولی اگه بود هم هیچوقت همسرم رو بخاطر یه بگو بخند کوچولو با همکارش از دار آویزون نمیکردم، یا بیشتر اپلیکیشن ها مثل تلگرام، اینستا یا واتساپ رو داریم و واقعا ازشون استفاده مفید میکنیم و نبودنش باعث مشکل تو کارهامون میشه، مردی که بخواد پاش بلغزه حتی اگه نماز شب هم بخونه، گوشیش از این ساده ها باشه تو محیط کار هم عصا قورت داده باشه کارشو میکنه، ذات آدم باید پاک باشه و حریص و طمع کار نباشه و عشق و محبت واقعی بین زن و مرد باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به همون مادرتون بگید نتیجه بررسی های اماری که در سال ۹۸ بین خانوم های سه دهه ایران که در بعدانقلاب ب ...

داری از ادبیات جنسیت زده و غیر علمی استفاده میکنی توقع احترامم داری؟ احترام رو بدست میارن اقا کیلویی نیست ! در ضمن فقط برای شما دو سه مثال زدم اطرافم پر ازین افراده برای اطلاعات بیشتر خوبه که منابع انگلیسی مطالعه کنید ! این کتاب ها در همین زمینه است studying men and masculinities /gender in behavior/ transgender philosophy/ behavior based on gender in 21 century

داری از ادبیات جنسیت زده و غیر علمی استفاده میکنی توقع احترامم داری؟ احترام رو بدست میارن اقا کیلویی ...

کدوم ادبیات جنسیت زده من نتیجه یه نظرسنجی علمی رو بهتون دادم

زوج درمانگر و مشاور خانواده
2728
کدوم ادبیات جنسیت زده من نتیجه یه نظرسنجی علمی رو بهتون دادم

وقتی نمیدونی ادبیات جنسیت زده چیه ( جدا ازینکه کل ازمایشات و مقاله های داخل ایران با اهداف زنستیز تولید میشن و تو اینو نمیدونی که نباید اونارو رفرنس قرار بدی) حتی به اشتباهت اعتراف نمیکنی این یعنی یک مرد ایرانی اصیل زنستیز هستی 

وقتی نمیدونی ادبیات جنسیت زده چیه ( جدا ازینکه کل ازمایشات و مقاله های داخل ایران با اهداف زنستیز تو ...

خانوم محترم علم مگر شرق و غرب داریم؟عجب 

علم زن ستیز و مرد ستیز مگر داریم؟

من دیگه حرفی برای گفتن ندارم 

شمادرست میگین کامل

وقتی نمیدونی ادبیات جنسیت زده چیه ( جدا ازینکه کل ازمایشات و مقاله های داخل ایران با اهداف زنستیز تو ...

کل ازمایشات و مقاله های داخل ایران با اهداف زن ستیز نوشته میشن؟عجب که اینتور 

مطمعنی مادرتون دکترا دارن؟مطمعنی تحصیل کرده هستین اصلا؟مطمعنی اصلا مقاله ای داخل ایران خوندین؟شما که مدینه فاضله تون غرب هست و فیمینیست هستین و چشم تون بستین و بیدار نخواهید شد اصلا بحثی نیست با ادمی مثلشما 

شمادرست میگین موفق باشید و موید

2738
کل ازمایشات و مقاله های داخل ایران با اهداف زن ستیز نوشته میشن؟عجب که اینتور  مطمعنی مادرتون د ...

نه مدینه فاضله ام ایرانه با امار ازدواج ۹۰۰۰ هزار تا دختر زیر ۱۵ سال بطور سالانه یا جزو کشور هایی با بالاترین خشونت خانگی و قتل ناموسی در خاورمیانه 😂😂😂😂چنان میگید انگار چه علم برتری داریم اقا...من مقاله های ایرانی هم خوندم اما در حوزه جامعه شناسی هیچوقت استاد های راهنما حاضر نیستن به دانشجو ها طرح های سنت شکنانه بدن در صورتی که مطمئن بشن نتایج باب میلشونه 😂 فعلن شما هستید که از جهان عقبید و یک طرفه قاضی رفتید با ایران و برگشتید بدون اینکه حتی یک رفرنس خوب داشته باشید

نه مدینه فاضله ام ایرانه با امار ازدواج ۹۰۰۰ هزار تا دختر زیر ۱۵ سال بطور سالانه یا جزو کشور هایی با ...

منبع تان برای بیشترین امار خشونت خانوادگی مالایرانه کجاست؟منبعتان برای ازدواج ۹۰۰۰ دختر زیر ۱۵سال بفرستید 

منتظرم اگر منبع معتبر ندارید همبفرمایید مثل سایر حرفاتون داستان سرایی کردین