2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیر ۳۰عزیزم

عزیزم من تایپیک قبلیاتو سرسری یه نگاهی انداختم دیدم خیلی ختمو چله و اینجور چیزا داری برمیداری

خب اول بزار یه چیزی بهت بگم منم ۲۶ سالمه دوس دارم ازدواج کنم بخاطر حالا شرایط سختی که توش قرار دارم دوس دارم زود ازدواج کنم برم ولی با کسی که خیلی خوب باشه از هر لحاظ خوب باشه

یه مدت تو نی نی سایت میچرخیدم سرچ میکردم راجع به ازدواج خیلیا واسه سالای پیش مثلا پنج سال پیش نوشتن دعا کنین ازدواج کنیم سنمون فلان شد بیسار شد از سر کنجکاوی میرفتم تو تایپیکشون ببینم ازدواج کردن یا نه میدیدم هنوز مجردن

میدونی چرا؟ چون خیلی دنبال خواستشون بودن امید به براورده شدنش نداشتن

اول از همه دنبال دعا و طلسم اینا نرو

دوم هی چله برندار چله رو چله میوفته بختت بسته میشه

سوم استغفار زیاد بگو استغفرالله ربی و اتوب الیه

چهارم یه مدت بزار ازین چله هایی که برداشتی بگذره 

یه چیزی هست به اسم صندوق توکل سرچ کن میاد

هر روز نامه برای خدا بنویس خواستتو بنویس بزار یه جایی فکر کن پستش کردی به خدا

هر روزم زیارت انلاین امام رضا برو 

ان شا الله که بخت خوب نصیبت شه 

منم این کارا رو میکنم سپردم دست خدا حودش برام یه خوبشو بفرسه

عزیزم من تایپیک قبلیاتو سرسری یه نگاهی انداختم دیدم خیلی ختمو چله و اینجور چیزا داری برمیداری خب او ...

یعنی عزیزم همزمان چند تا چله برای ازدواج بردارم بدتر سنگینی میشه و بختم بسته میشه

حتی اگر نائب گرفته باشم

2728
عزیزم من تایپیک قبلیاتو سرسری یه نگاهی انداختم دیدم خیلی ختمو چله و اینجور چیزا داری برمیداری خب او ...

حرفات کاملا درست و منطقیه،مرسی ب خاطر حرفای قشنگ و به درد بخورت

موفق باشی دوست عزیز

یعنی عزیزم همزمان چند تا چله برای ازدواج بردارم بدتر سنگینی میشه و بختم بسته میشه حتی اگر نائب گرفت ...

بله چله رو چله اوردن اصلا خوب نیست

اصلا حودت فکر کن

یه خواسته ای رو از خدا میخوای 

بعد هی دلهره داری که خدا این خواستمو نمیده یه جور دیگه بگم چله ی فلان بردارم چله ی بیسار بردم

این یعنی من حتی به چله هایی که برمیدارم ایمان ندارم

تو یه بار بی واسطه فقط روی کاغذ بنویس خدایا همسر خوب با این مشخصات ازت میخوام

بعد برو اهنگ بزار برقص خوشحال باش مطمئن باش خدا بهت میده

چرا به خدا شک داری؟

چرا شک داری که هی چله برمیداری ؟

همین شک زشته

یکی به تو بگه یه کاری واسم انجام بده بعد تو بگی باشه

بعد هی طرف زنگ بزنه بگه چی شد ؟ چی شد؟ انجام میدی؟ فلانی رو واسطه کنه به جونت بندازه برو بگو کارمو انجام بده 

خب خدا میدونی چقدر بزرگه؟ تو فقط ازش بخواه فقط بخواه خدا رو وکیل خودت کن واست اون کارو انجام بده همین و بس

2740