2733
2734
عنوان

زنی که دوتابچه هاشوبه قتل رسوند😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1042 بازدید | 52 پست
این بیچاره افسردگی داشته , ولی مادر سالم که این کارو با جگرگوشه اش نمیکنه  بدبخت الان خودشم از ...

توجیح بدتر از گناه؟کدوم دکتر ب ی روانی اجازه بچه دار شدن داده؟

الانم ی خانم اومده میگ بچه 13سالمو میخام بذارم بهزیستی چون تربیت نداره 

خب خانما شما بگید ک طرفدار بچه ایین

این بچه زیر دست همسایه ک بزرگ نشده 

تربیت نداره خو خود مادر کم گذاشته 

حالا ی مادر بچشه هاشو کشته شما میگیداخی داغونه بخاطر مرگ بچه هاش نمیگید اگه مریض بود پ چرا اورده؟اصلا اگ راسته بیماری دو قطبی داشته چرا بچه ها زیر دستش بودن؟اگ این زن مریض بود چرا خودش قرص برنجو نخورده تریاک نداده بچه ؟بابا ولمون کنید

بخدا از امثال این مادرا دفاع کنید انسانیتو زیر سوال بریدن

وایییی خدایا نگو من از اینجا داره اعصابم بهم میریزه من بخاطر خواهرشوهر برادر شوهر کوچیکم بس به قول ت ...

دقیقا مث منی😂ولی خودت ک حامله بشی و یه تیکه از وجودتو ب دنیا بیاری جونتم واسش میدی خیلی حس قشنگیه بچه های کوچولو بوی بهشتو میدن😍

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کم ندیدیم تو همین مدت کم چ پدرمادرایی بچه هاشون و کشتن

اره والا ولی بعضی نمیخوان بفهمن 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
2728
قابل توجه کسایی که میگن هیچ مادری  تحت هیچ شرایطی بدی به بچش نمیکنه  این خانوم افسرده بود ...

تواین دنیاهیچی ازهیچکس بعید نیست همینجورکه بچه هایی هستن که پدرومادرشون رو میکشن پدرومادرایی هم هستن که بچه هاشون رومیکشن ومثل خانواده خرمدین حتی تجاوزم میکنن بهشون خواهربرادرو میکشه برادرخواهرو دوست چندین ساله دوستش رو_هیچ چیزی تواین دنیا صد درصد نیست حتی محبت والدین

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
امیدوارم که همینی شما بگی بشه

شک نکن؛لذت بخش ترین حس دنیاست؛البته من کلا اعصابِ عر زدن بچه رو ندارم حتی بچه خودم🤕

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
توجیح بدتر از گناه؟کدوم دکتر ب ی روانی اجازه بچه دار شدن داده؟ الانم ی خانم اومده میگ بچه 13سالمو م ...

اتفاقا خیلی ها حالشون خوبه اما بعد زایمان که افسردگی میگیرن دنبال درمان نمیرن چون اطرافیان و خودشون افسردگی رابیماری نیاز به درمان نمیدونن بعدشم این فجایع به وجود میاد 

اصلا بحث من طرفداری از اون مادر نیست بحثم بی توجهی و درمان نکردن افسردگی بود

عزیزم یه صلوات برا تعجیل فرج بفرست انشالله دعای امام زمان عج الله شامل حال همگی مون بشه
2740