2733
2734
عنوان

سال این موقع کجایی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 181 بازدید | 40 پست

انشاالله سال بعد موفق تر از حالا هستم...مادر شدم...با تمرکزتر هم شغلمو ادامه میدم...اون جواهراتی که مد نظرم هست رو خریدم تغییر دکوراسیون دادم خونه رو...البته همه اینا با دل خوش و سلامتی و کنار خونوادام هست با رزق و روزی حلال و فراوان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ادم از فردای خودش خبر نداره پس کووووو تا سال بعد بزار ببینیم زنده میمونی بعدن  ولی اینشالله ...

نه عزیزم این حرفو نزن تلاش امروزت افکار امروز ارزوهای الانت فرداها رو برات میسازه همونطور که احتمال دارع فردا نباشیم احتمال دارع هم باشیم پس ارزوهایی و هدف هایی داشته باشیم که انگیزه شه برای با شوق بیشتر زندگی کردن 

یه سال دیگه میاد برای اکثرمون و این ماییم که تا حدودی با ذهنمون خیلی چیزارو برای خودمون رقم میزنیم 

اگه دوست داشتید برای خوشبختی و ازدواج عالیم با یه آدم عالی دعا کنید برام🌸💕
انشاالله سال بعد موفق تر از حالا هستم...مادر شدم...با تمرکزتر هم شغلمو ادامه میدم...اون جواهراتی که ...

حتماااا با این ذهن باز و انرژی مثبت به خیلی چیزا رسیدی سال بعد یادت موند بیا بگوووو از مادر شدنت🤩

2740
من دوست دارم سال بعد این موقع فکرای الان و تصورات و شلوغی های ذهنم کمتر شده باشه. تکلیف زندگی و درس ...

حسم میگه روزای خیلی خوبی در انتظارته 

زمان خیلی غم هارو برات حل میکنه بهت قول میدم