2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان این دور چشم عاااالیه. مامان من همیشه از قدیم لیراک میزده الان هرکی میبینه باور نمی کنه با این سن پوستش انقد سفت و خوب و کم چروکه منم شروع کردم به استفاده... لینکشو میذارم شمام بگیرین http://wachar.ir/تمامی-دسته-بندی-ها/آرایشی-بهداشتی-درمانی-و-سلامت/پوست/مراقبت-های-تخصصی-پوست/دور-چشم/کرم-ضد-چروک-دور-چشم-مگنی-فی-سنس-لیراک-lierac-magnificence-eye-cream.html
2731
سلام من بلد نیستم واسه آرایش چ لوازمی بخرم پول میدم ولی آرایش خوب عالی بلد نیستم میشه بهم بگید چیکار کنم ..صورتمم بیضی چشامم خوبه ولی دوست دارم خیلی بزرگ نما بدن باید چیکارشون کنم
بیخیال .....چیزی واسه گفتن ندارم
سلام من پوست بسیار خشکی دارم و کارمندم نمیخوام از کرم پودر استفاده کنم چون میدونم استفاده هر روزه از کرم پودر ضرر داره لطفا یه ضدافتاب که کرم پودری باشه برای پوست بسیار خشک بهم معرفی کنید که صورتم یکدست بشه رنگشم نسبتا روشن باشه ممنونم
2740

سوال دگ اینکه موهامو نمیدونستم مشکی زدم مشکی پر کلاغی ن ها مشکی معمولی و نزدیک ۱ماه گذشته نسبت ب اول کمرنگ تر شده و چنتا راهکار تو نت برا پاک کردن رنگ مشکی هم انجام دادم.تا چه مدت نمیتونم رنگ جدید بزنم؟ دوس دارم عوضش کنم این مشکیو