2733
2734
عنوان

دوستان دوتاسوال درمورد روزه گرفتن دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 48 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره فلافل من تا سخر بیدارم معمولا چون غذا رو نمیشه یهو خورد و تا سحر کم کم چیزی میخورم تا هم معدم اذیت نشه هم انرژی داشته باشم برا روزه
دنیاپر اﺳﺖ ، اﺯ اﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎی ﺧﻮﺏ . . .اﮔﺮ ﻧﺘﻮاﻧﺴﺘﻲ اﻧﺴﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﭘﻴﺪا کنی !!!ﺧﻮﺩﺕ ﻳکی اﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎش                          
من دیروز رو امتحان کردم و روزه بودم. سال گذشته بخاطر جراحی روزه نگرفتم امسال هم انرژی کمی دارم. شب قبل شام نخوردم میوه و چای بعنوان شام خوردم. سحر واقعا معده م خالی بود و گرسنه بودم پلو و خورش قیمه خوردم به همراه سالاد اولین بار بود که میتونستم سحری کامل بخورم. یه لیوان چای سبز و دو خرما هم خوردم تا افطار اصلا گرسنه و تشنه نشدم. انشالله به همین روش افطار سبک و کم و بیشتر مایعات و سحر غذای کامل عمل میکنم امیدوارم بتونم روزه بگیرم
برای اینکه انرژی تون رو خیلی از دست ندین، ارده و شیره ی انگور با نون بخورین در مورد تشنگی هم شربت خاکشیر و تخم شربتی عالیه
خدایا شکرت .... خدایا بهم صبر و ظرفیت و عافیت و برکت بیشتری بده، تا بیشتر و بهتر قدر نعمت های تو رو بدونم ... خدایا شکرت