2752
2734
عنوان

تا الان هر چی از خدا خواستم بهم تمام و کمال داده، یعنی میشه؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1111 بازدید | 25 پست
نیایش جون فک نمی کنی خیلی زوده برای فکر کردن به بچه بعدی اونم تازه با یه جنسیت مشخص و دلخواه

دخترت هنوز سه ماهشه . الان باید همه فکر و توجهت برای اون باشه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم اعتقاد دارم وقتی به یه چیزی خیلی مصر باشی و تاکید داشته باشی برعکس میشه

حالا چرا؟ نمی دونم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
حق با تو هست رزالین جون الان همه زندگی و تمرکزم دختر نازمه ولی من کلا دوس دارم اختلاف سنی بچه هام نهایتا 2 تا 3 سال باشه آخه امشب یکی از دوستام خونمون بود که شرایطش مثل من بود و بچه اولش دختر بود و واسه بچه دومش یک سال و نیم تحت نظر دکتر بود که پسر بشه ولی دختر شده به همین خاطر فکرم درگیر شد و این تاپیکو زدم
Lilypie Pregnancy tickers
نیایش از تاپیک قبلیت

کتایون جون من دیوانه وار دختر دوس داشتم و دارم یعنی فکرشو که میکنم بدون دختر اصلا زندگیم رنگ و بو نداشت و اگه نداشتم واسه داشتنش خودمو به هر آب و آتیشی میزدم ولی دلم میخواد همونطور که من به مراد دلم رسیدم شوهرمم برسه از روشهای مصنوعی مثل آ یو آی میترسم دلم میخواد طبیعی بشه
Lilypie Pregnancy tickers