2733
2734
عنوان

گرگانی ها جراح بینی خوب کیومیشناسید

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 29 پست

سلام عزیزم فکر کنم شما توی تاپیک های بانو آرتمیس بودید

اون تاپیک که گفتید رفتار خشک دارید چون قفل بود من اینجا اومدم بگم

یه داستانی بود در مورد مجسمه بودا که بانو آرتمیس گفتن و در ادامه تفسیرش میگفت روکش سفالیت را سفت بچسب و بخاطرش شرمنده نباش .فقط آدمایی لیاقت دارن طلای وجود مارو ببینن که بتونیم جلوشون خودمون باشیم

من حدود ۶ساله ازدواج کردم اون اوایل فکررررررر میکردم خانواده شوهرم خوبن.نه اینکه حالا خیلی هم بد باشن اما گاهی هم بی ملاحظه و بی فکر یه حرفی میپرونن.حالا اونم سالی یه بار نه همیشه.من اولا میگفتم سخت نگیر گذشت کن بیخیال به حرفاشون میخندیدم مواظب حرف زدن خودم نبودم .وقتی تاپیکهای بانو را خوندم خب یکم فقط یکم بهتر شدم اما هنوز ضعف های زیاد داشتم. تا اینکه چندروز پیش یکی شون خنده خنده یه چیزی انداخت سر یه حرف خیلی عادی در مورد بچم که دیگه تصمیم گرفتم شمشیر را از رو ببندم..

خلاصه شما هم ناراحت نباش

وقتی میگن خشکی بگو اتفاقا جایی که لازم باشه بگو بخندم میکنم  اما قبلا از صمیمیت با شما نتایج خوبی نگرفتم بعد حتما میگن مگه چی گفتیم حرفاشون را بیار جلو چشم شون بگو مثلا فلان حرف که زدم اینو ازش درآوردید ....بجای اینکه همش بشینی بهت برچسب بزنن و همه جا خرابت کنن خودت بهشون عیب و ایراد بزن.بعدم بگو دیگه هم دوست ندارم این حرفو بشنوم...بازم میل خودتونه چون دنبال جواب بودین گفتم شاید به درد تون بخوره .البته شما با طرز حرف زدن خودتون تطبیقش بدین و لحن تون هم دعواگرایانه نباشه بهتره

افسردگی مادرتون با تغییر رفتار شما خیلی فرق داره والا من وقتی یادم میاد چقدر ساده بودم بیشتر حرصم میگیره اما الان که بصورت جدی شروع کردم به مراقبت خودم بیشتر احساس شادی و قدرت میکنم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
سلام وقتتون بخیر از این شیوهء برخوردتون نتیجهء  خوبی هم گرفتید؟

سلام 

اگه منظورتون سرد بودن و حاضرجوابی هست

راستش شاید خیلی نتونم به اون شددت که بانو آرتمیس میگفت باشم 

ولی خب اطرافیان من یه حالتی دارن که اگه حرفی بزنن و جواب شونو بدی بری توی خودت، خودشونو جمع میکنن یا همین ماه پیش بخاطر یه چیزی با مادرشوهرم سرد بودم که آخرشم بنده خدا خودشم دلیل شو نفهمید😅 .از اون روز تا حالا بیشتر ملاحظه میکنه  

اما شک نکنید وقتی با آدم ها اونجور که لایق هستن رفتار کنید ( مخصوصا پرروها) پشیمون نمیشید 

من همین عید ۴۰۱ یکی از جاریامو‌کلی تحویل گرفتم آخرشم کلی چرت و پرت گفته بود رفته .نه اینکه مستقیم فقط به ما بگه ها .در کل خودشو نشون داده بود 

اما همین آدم رو میدونم که اگه بهش بی محلی کنی چقدر براش سنگینه و دفعه بعدی همین کارم میکنم😉 طبق مجسمه بودا😅

در آخر همه اینا یه جمله معروفی داره بانو که میگه 

«قدرت خودتون را دست کم نگیرید» 💪 

ببخشید پرحرفی کردم

سلام  اگه منظورتون سرد بودن و حاضرجوابی هست راستش شاید خیلی نتونم به اون شددت که بانو آرتمیس ...

سلام شبتون بخیر

راستش حق با بانو بود و هست من هم از صمیمیت و فداکاری بیش از حد نتیجهء خوبی نگرفتم و خاطرات خوبی ندارم

در زندگی من صمیمیت ممنوع ، همه رو شامل میشه حتی مادر خودم

اما من از جواب دادن هم نتیجهء خوبی نگرفتم

به همین دلیل خواستم از تجربه شما بدونم که خدا رو شکر شما راضی هستین

ممنون که برام از تجربه تون رو گفتید🌷

سلام شبتون بخیر راستش حق با بانو بود و هست من هم از صمیمیت و فداکاری بیش از حد نتیجهء خوبی نگرفتم و ...

سلام عزیزم

راستش نمیدونم دقیقا چه جور جواب میدادین که نتیجه نگرفتین. حالا جواب دادن های منم اونطور که زبون درازی یا بی ادبی(خودمو میگم) باشه نیست .چون واقعا بلد نیستم 

زیرکانه جواب دادن خیلی تفاوت داره تا جوابی که طرف رو خورد کنی.به هرحال میگن یه جایی برای سلام و علیک بزارین 

مثلا یکبار خواهر همسر من جلوی پدر مادر و برادرش برگشت به شوهر من گفت کجای لباست پاره س😥😐 کلا تا عیب یکی رو ببینن میگن .انگار بهشون میگن لالی .قبلا هم مشابه همینو تکرار کرده بود و من خورد شدم.با توجه به اینکه من خیاطی حرفه ای بلدم دیگه خودت میدونی چه قضاوتی میکنن 

بار اول سکوت کردم.ایندفعه گفتم حالا حتما باید بگی و دیدم اون شرمنده شد😉😅 

بنظر خودم این زیرکانه بود 

میتونستم بگم به تو ربطی نداره ، یا بگم ماشالا چشمت رو همه جا میچرخه ...درسته که بیشتر خیط ش میکردم .اما شخصیت خودم چی؟ کسی اینا رو میشنید  منو گستاخ و بی ادب میدونست و میگفتن ای بابا حالا خواهرمون یه شوخی کرده .باور کن همینه ها 

اما با جواب اولی همه خواهرشون را مقصر میبینن که آره مگه واجبه همه چیزو بگی 

بازم اخلاق ها و قومیت ها متفاوته .امیدوارم شما هم بتونی به نتیجه دلخواهت برسی 

یه چیزی هم خیلی برام جالبه از زمانی که یاد گرفتم با آدم ها بی تعارف باشم انگار خودشون هم دیگه پا از گلیم دراز نمیکنن😃 

به قول بانو که میگفت من فضایی دور خودم کشیدم که آدم ها اصلا جرات نمیکنن همه حرفی رو به من بزنن .گاهی برمیگردم به طرف یه نگاه معنی دار میکنم.گاهی با یه لحن خاصی ازش میخوام حرف شو دوباره تکرار کنه ،گاهی یه جواب کوتاه(سربالا) میدم و با اون طرف سرد میشم....

خیلی لازمه که روی خودمون کار کنیم .اما در کل خودتو زیادی هم درگیر نکن.

من به چشم خودم دیدم آدمایی که مدام پی ایراد از دیگران هستن تو زندگی شون کلی کم و کاستی دارن 

سلام عزیزم راستش نمیدونم دقیقا چه جور جواب میدادین که نتیجه نگرفتین. حالا جواب دادن های منم اونطور ...

سلام صبح تون بخیر

مثلا یک موردش رو براتون بگم که متوجه منظورم بشید من برای خودم حریم شخصی و خصوصی دارم و برای دیگران هم رعایت میکنم یعنی تمام تلاشم رو میکنم 

یک مرتبه خونه اقوام بودیم من یک کیف دارم که شکل خاصی داره و جلب توجه میکنه دختر بچه یک خانمی کنجکاو بود که توی کیف رو هم ببینه من اعتنا نمی کردم یک آن مامان این دختر آمد نشست کنارم و بدون اجازه من کیفم رو برداشت در کیف رو باز کرد و توی کیف رو به دخترش نشون داد خیلی ناراحت شدم

بارها و بارها من با این خانم بخاطر فضولی هاشون برخورد داشتم هر دفعه فقط شکلش عوض میشه اما تغییری در رفتارشون ایجاد نمیشه یک مرتبه حد و حدود رابطه با خودم رو گفتم 

نه گفتم خیلی فضولی نه گفتم خیلی بی شخصیتی و ... فقط گفتم همونطور که من حریم خصوصی و شخصی شما رو رعایت میکنم توقع دارم شما هم این حد و مرز رو رعایت کنی

خیلی بهشون گرون آمد و گفتن تو اخلاقات خیلی بده و....و پشت سرم هم کلی حرف زده بودن که یک اخلاقای خاصی دارم و اصلا نمیشه باهام معاشرت کرد و بدتر از این حرفا اینکه ایشون نقطه ضعف منو فهمیدن و هر دفعه اتفاقی میفته که باب میل ایشون نیست برای تلافی یا بهتر بگم برای تخلیه خودشون از این مورد استفاده میکنن که من رو ناراحت کنن

یک مرتبه همین خانم آمدن تو اتاقم گفتن فلان قرص رو مصرف میکنی تعجب کردم گفتم نه چطور؟ گفتن چرا مصرف میکنی پوستش توی سطل آشغاله گفتم خوب نه دیگه مصرف نمیکنم تموم شده خیلی وقته پوستش رو هم که شما زحمت کشیدین پیدا کردین😂😂😂

الان اگر از اطرافیان من جای خواهر شوهر شما بودن علاوه بر اینکه خجالت نمی کشیدن ازتون طلب کار هم میشدن و میگفتن عوض تشکرته؟ اگر یک غریبه بهت میگفت لباست پاره است خوب بود؟

ببخشید که طولانی شد

سلام صبح تون بخیر  مثلا یک موردش رو براتون بگم که متوجه منظورم بشید من برای خودم حریم شخصی و خ ...

سلام عزیزم . برقرار باشین

به قول نی نی سایتی ها این خانم واگعیه یا کیکه😅 

تو دوره ای هستیم که همه ملت سعی دارن علم و اطلاعات ،سطح خودشو نو بالا ببرن .باکلاس باشن یا حتی ادای باکلاسی بیان 

باورم نمیشه هنوز کسایی رو داریم که همچین کار چیپی میکنن ؟😑 

اگه من بودم وقتی مستقیم هم بهش گفتم و فایده نداشته دفعه بعدی توی جمع ضایعش میکردم .بعد جامو عوض میکردم و تا آخر مهمونی سررررررد و کلا طوری رفتار میکردم انگار وجود نداره 

اینکه پشت سرتون حرف زده و شما خبردار شدی پس یعنی دیگران هم به اندازه شما ازش شاکی هستن و کسی شما رو مقصر نمیبینه .شما کاملا نرمال هستین و همه درک میکنن اونی که غیر عادیه اون خانمه.چون واقعا کمتر کسی انقدر وقیحه 

پس بخاطر اخلاق خودتون و تذکر دادن شرمنده نباشین 

از اونجایی که مشخصه خودتونم ناوارد نیستین اگه امکان قطع رابطه بود که حتما تا الان انجام داده بودین .اما  رابطه رو به حداقل رسوندن حتما راه حل داره.من نزدیک ترین اشخاص زندگیم بودن که فضول و تا حدودی هم نامحرم بودن و دقیقا میدونم آدم نامحرم چه بلایی به زندگی مون میاره 

شما مطمئن باش اگر ایشون یا همون دیگران چه طرف شما باشن یا نباشن ناراحت هم بشن به اندازه حفظ حریم زندگی تون ارزش نداره 👌 اول خودت 

سلام عزیزم . برقرار باشین به قول نی نی سایتی ها این خانم واگعیه یا کیکه😅  تو دوره ای هستیم ک ...

سلام ، وقتتون بخیر

متاسفانه این خانم واگعیه واگعیه واگعیه😂😂 و متاسفانه از این مدل رفتارها چندین نفر از افراد فامیل، اون هم فامیل نزدیک دارن

حق با شماست هیچ چیزی مهمتر از خودم و آرامشم نیست ، من تازه کاربری پرنسس و بانو آرتیمس رو پیدا کردم و دارم تاپیکها رو مطالعه میکنم  والبته کاربر دختر گرانبها رو ، فعلا دارم نت برداری میکنم و سعی میکنم اشتباهاتی رو که مرتکب شدم و باعث شده حریمم حفظ نشه تغییر بدم

ان شاءالله که موفق میشم💪

ممنون از راهنمایی تون و وقتی که گذاشتید❤

سلام ، وقتتون بخیر متاسفانه این خانم واگعیه واگعیه واگعیه😂😂 و متاسفانه از این مدل رفتارها چندین ن ...

سلام عزیزم

ببخشید چند وقت بود خیلی سایت نیومده بودم .خواهش میکنم من که کاری نکردم

پس یکم کارتون سخته اگه با چند نفر این مدلی طرف هستین 

مطمئن باشید تاپیک های ایشون حتما بهتون کمک میکنه 

پرنسس کاربری قبلی همون آرتمیس هست 

2706