2752
2734
عنوان

نامزد قبلی؟! کمک؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 3288 بازدید | 71 پست
انشا الله خیلی زود حل میشه گلم . به ما هم خبر بده از نگرانیت در بیایم
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نتیجه 27سال عمرم:
هیچ عزیز و دوست و بزرگتر و امین تر و بی منت تر و خیرخواه تر از پدر و مادر ندیدم و نخواهم دید
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
2731
عزیز دلم به خد توکل کن.عاقلانه تصمیم بگیر و عاقلانه تر عمل کن
مطمئنا حل می شه
خدا دوستت داشته تا توو زندگی نرفتی بهت نشونه داده
برای حل شدن مشکلت 5تا صلوات می فرستم
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
سلام به نظر من این موضوع رو خودتون دو تا حل کنید و به با با و مامانت چیزی نگو . حالا اگه بعدا فهمیدن اونوقت یه برگ برنده داری که رو کنی
باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم
عزیزم فاصله ی سنیتون زیاد نیست اما خیلی رک از خود نامزدت بپرس و بگو این مسئله خیلی فکرتو مشغول کرده یه بار برای همیشه ازش بخواه برات توضیح بده البته ببین دوست بودن یا نه واقعا نامزد بودن و خودت هم اهل دوست پسر بودی یا نه؟اگر بودی که این به اون در اما اگر نه پیگیری کن از دختر بپرس شاید مسئله ای بوده
موفق و خوشبخت باشی گلم
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]

فال قهوه و ورق 

باتجربه ي چندين ساله ي حرفه اي دراين زمينه

بايكبار امتحان مشتري دائمي ماخواهيد شد

پيج اينستاگرام:faale_ghahve_atii

تعيين وقت :٠٩٣٨٢٥١٤٨٠٦

حضوري و غيرحضوري فقط برام خانمها
قهوه و ورق حضوري ٦٠ تومان

قهوه و ورق غيرحضوري (وويس يا تماس)٥٠ تومان

تك نيت ١٠ تومان

فال دوكاپ احساسي ٨٠ تومان