2752
2734
سلام عزیزم.منمهفته ف۹ هستم.هفته ۶ سونو اولم دوتا جنین بودن.هفته ۸ زرفتم برای قلب رشد یکیشون متوقف شده بود.هفته دیگه دوباره باید برم سونو.الانم حالم داره از استرس بهم میخوره ،نمیدونم چرا همش فکر میکنم نکنهخدایی نکرده رشد این یکی هم متوقف شده باشه.البته ویار اصلا ندارم . بچه ها تورو خدا برام دعا کنید بعد ۷ سال انتظار با آی وی اف باردارشدم. نیلی جون علایمی نداشتی که خودت بفهمی رشدشمتوقف شده ؟
تو را من چشم در راهم......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سمی جون متاسفانه حالت تهوعم از بین رفته بود فقط احساس خستگی زیاد داشتم ویارم هم از بین رفته بود و میلی نداشتم خودم احساس میکردم جنینی وجود نداره با توجه به اینکه 7سال قبل هم یه سقط داشتم و قبل از اون سقط هم دقیقا همین حالات رو تجربه کرده بودم ضمنا شکمم به طور غیر عادی بزرگ شده و گاهی سفت میشه اما همه بارداریها و علائم مثل هم نیست انشاله این یکی میمونه چون دختر خاله ام با همین علایم یه بارداری موفق داشت
من هرروز بیشتر عاشقت میشم ....پسرم
بله عزیزم دکترم تجویز کرد الان دقیق اسمشو یادم نیست ولی 6تا بود که یکیش واژینال بود و 5تا دیگش زیر زبونی من بادومین قرص زیر زبونی سقط کردم من چون زایمان قبلیم سزارین بود و رحمم کوچیک و البته 10ماه قبلش سز شده بودم و بخیه های رحمم تازه بود نمیشد که به روش کورتاژ یا حتی ساکشن سقط کنم بهترینش قرص بود واسه شرایطم که به محض اینکه سقط شد اون جسم سقط شده را تو یه لیوان یک بار مصرف انداختم و سریع رفتم پیش دکترم
یه گل دارم دوستش دارم منتظر دومیشم
2731
قرص میزوپروستال اسمشه.باید دکتر بنویسه برای بارداریهای پوچ تو خونه هم تجویز میشه و هیچ مشکلی هم نداره
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم