2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره دیگه معشوقش بوده ک زن حاج عمو اونو داده ب مالک تا از شرش خلاص بشه

اااا من متوجه نشدم تازه یه قسمتشو دیدم

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
فقط رابطه سمیرا و حاج عمو رو نفهمیدم تواتاق چیکارمیکردن

خواست مستش کنه که بکشنش 

یه سری و سری داشتن از قبل احتمالا  سمیرا از این دخترهایی بوده که با مرد پولدار و‌پیر میپره بوده بعد غالبش میکنن به مالک

آره دیگه معشوقش بوده ک زن حاج عمو اونو داده ب مالک تا از شرش خلاص بشه

اینو کجای فیلم بهش اشاره شده؟؟؟

شازده کوچولو گفت: به نظر میرسه آدم چیزای زیادی برای خوشبخت بودن لازم داره......گفتم:نه اینطور نیست. خوشبختی از بودن میاد نه از داشتن؛ از تقدیر و قدردانی بابت هرآنچه الان داری؛نه از عجله برای بدست آوردن چیزایی که نداری. آسون ترین و مستقیم ترین راهِ خوشبختی،خوشحال کردن آدمهایی هست که در اطرافمون هستن.   عشق رو باید با عشق ورزیدن یاد گرفت. همه ی ما توانایی عشق ورزیدن داریم، حتی با یه لبخند،چون این کار به همون اندازه به خود ما انرژی میده که به کسی که بهش لبخند زدیم  
همون قسمت دوم بود فک کنم ک ناصر و نجفی باهم حرف میزدن ک رفته بودن ویلای مالک

عه خوب دقت نکردم 

من یه عادت بدی دارم وقتی فیلم یا سریال نگاه میکنم هی میزنم جلو   

شازده کوچولو گفت: به نظر میرسه آدم چیزای زیادی برای خوشبخت بودن لازم داره......گفتم:نه اینطور نیست. خوشبختی از بودن میاد نه از داشتن؛ از تقدیر و قدردانی بابت هرآنچه الان داری؛نه از عجله برای بدست آوردن چیزایی که نداری. آسون ترین و مستقیم ترین راهِ خوشبختی،خوشحال کردن آدمهایی هست که در اطرافمون هستن.   عشق رو باید با عشق ورزیدن یاد گرفت. همه ی ما توانایی عشق ورزیدن داریم، حتی با یه لبخند،چون این کار به همون اندازه به خود ما انرژی میده که به کسی که بهش لبخند زدیم  
عه خوب دقت نکردم  من یه عادت بدی دارم وقتی فیلم یا سریال نگاه میکنم هی میزنم جلو     ...

منم همین کارو میکردم قبلا بعدش ک جلوتر یه چیزی میگفتن من میگفتم متوجه نشدم دوباره برمیگشتم عقب 

تا این عادتم رو ترک کردم