2733
2739
عنوان

زایمان طبیعی در بیمارستان نیکان غرب

| مشاهده متن کامل بحث + 7301 بازدید | 24 پست
راضی بودین من هفته بعد میرم اونجا؟

بله خیلی راضی بودم

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتاق زایمان یا اصطلاحا لیبر خصوصی و تک نفره بود.  حمام و دستشویی مجزا داشت با تمام آنچه برای ز ...

عزیزم ممنون ازینکه تجربه اتو در تختیار ما گذاشتی.

مامای همراه رو از خود بیمارستان درخواست کردید؟ 

هزینه ماماهمراه چقدر شد و اینکه کارش خوب بود؟ اسمشون رو میتونید بگید؟

ببخش سوالام زیاد شد دغدغه ی این روزای آخر بارداریمه و هنوز نمیدونم چی میشه!

باید خودم را بالا بکشم، به سوی روشنایی سبز و چشم اندازهای دور...
بله خیلی راضی بودم

سلام عزیزم .قدم فرزندتون خیر باشه. عزیزم من شهرستانم و به علت سقط مکرر تحت نظر در ابن سینا بودم و همچنین دوران بارداریم هم اونجا تحت نظر هستم ...دکترم بیمارستان نیکان غرب زایمان انجام میدن... از اونجایی که تهران نیستم و اصلا شناخت ندارم  ... لطفا درباره ی بیمارستان و نوع اتاق و مخصوصا مخصوصا هزینه ی سزارین بیشتر توضیح میدین؟ 

امن یجیب مضطر اذا دعا و یکشف و سو...پسرم ...مسافر بهشتیم دعام کن
2731
عزیزم ممنون که تجربه تون رو نوشتین قدم نو رسیده مبارک باشه میشه در مورد اتاق خصوصی هم توضیح بدین ...

سلام عزیزم بسلامتی شما زایمان کردین بیمارستان نیکان غرب همه چیش اوکی بود.میشه از بیمارستانش یکم برام بگید من اخر شهریور زایمانمه هنوز نتونستم بیمارستانمو اوکی کنم.خیلی نگرانم میشه کمکم کنید

عزیزم ممنون که تجربه تون رو نوشتین قدم نو رسیده مبارک باشه میشه در مورد اتاق خصوصی هم توضیح بدین ...

سلام شما نیکان غرب سزارین کردین؟ دکترتون کی بود؟ راضی بودین؟ به بچه لباس دادن؟ ممنون میشم جواب بدین

سلام عزیزم بسلامتی شما زایمان کردین بیمارستان نیکان غرب همه چیش اوکی بود.میشه از بیمارستانش یکم برام ...

سلام.دکترتون کی هست؟ میشه لطفا بعد زایمان بیاین تجربیاتتون و بگید منم ان شالله اونجا زایمان کنم

اتاق زایمان یا اصطلاحا لیبر خصوصی و تک نفره بود.  حمام و دستشویی مجزا داشت با تمام آنچه برای ز ...

سلام.

وقت بخیر

ببخشید من جمعه ۱۴ مرداد قراره برم بیمارستان نیکان غرب و بستری بشم برای زایمان طبیعی. میخوام اتاق LDR یا همون اتاق لیبر خصوصی بگیرم. پزشکم گفت که اجازه میدن تو کل پروسه همسرت کنارت باشه. میخواستم بدونم شما که اونجا زایمان کردید همسرتون موقع دردها و زایمان اصلی کنارتون بود یا اجازه ندادن. آخه انگار میگن فقط یه بخش کوچیکی از پروسه رو اجازه میدن همسرت تو اتاق باشه. میخواستم ببینم تجربه شما چطور بوده؟

ممنونم

2740

سلام عزیزم معذرت میخوام نتونستم جواب بدم

خیلی با بچه م مشغولم و اصلا سمت نی‌نی سایت نیومدم

به سلامتی زایمان کردین؟

دکتر من میرزنده دل بود

خدا به خودم و بچه م رحم کرد

توی اتاق عمل مردم و زنده شدم

بی حس نشدم قشنگ قصابیم کردن

دکتر هم همه ش سرم داد میزد

همه افراد، شرایط و موقعیتها در جهت رسیدن به ارزوهایم هماهنگ عمل میکنند
ممنونم عزیزم.🌹🌹 نیکان غرب خصوصیه، چون بیمه تکمیلی دارم میتونم خصوصی برم.  منتها خب چند تا ب ...

عزیزم شما نیکان غرب زایمان کردی؟؟با بیمه تکمیلی چقدر دادی؟

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾