2733
2734
عنوان

خدا مردای مثل شوهر من رو لعنت کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غیر مسکونی هست فقط یه چهار دیواری هست بخاطر کارتن خاب نباشیم

شوهرت چکاره هست؟

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!

چرا فکر میکنین زن موجود بی ارزشیه؟ 

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
2731

نفرینش نکن.

کنارش تلاش کن. خدا خیلی بزرگه. ❤

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
غیر مسکونی هست فقط یه چهار دیواری هست بخاطر کارتن خاب نباشیم

شرایط سختیه 

ان شاالله خدا به زودی دری به روت باز میکنه

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
2740

به به وقتی یه زن به جنس خودش به اندازه ی یه ارزن ارزش قایل نباشه محصولش میشه همین ...تبریک به بانوان وطن یه روزی داشتن تودنیا خودی نشون میدادن الان که .....بگذریم

Love is what you feel by heart....