2733
2734
عنوان

فرداشب خاستگاریم بود ولی بهم زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 42 پست
باهاش حرف بزن دوباره نه اینکه خودتو خورد کنی جدی و بااعتماد به نفس باهاش حرف بزن  اگه واقعا می ...

گفتم بهش

گفت منم دوستت داشتم و‌حالم بدتر از تو شده و اینا

ولی نمیدونم چقدر راست میگه

اگه دوستم داشت چطور اینقدر راحت امشب رفت ماموریت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فقط یک سوال دارم در این باره

شما تا به حال شده در مورد مشکلاتتون بشینین بالغانه صحبت کنین

بشینین و حرف برنین و موضوع رو به اتفاق حل کنین؟؟

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨
2731
از من میشنوین وابسته هیچ مردها نشو 

دل خره نفهمه 

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

ای بابا ول کن این مردا حالا فکر کردی چیزن.....همون بهتر تموم بشه...بخدا من ایقد پشیمونم عردس شدم...هعییی.....نونت کم بود ابت کم بود عروس شدنت کجا بود.....

ما را ناراحت میکنند،انگار که ما خوشحالیم😏
2738
اوهوم من خیلی تجربه داشتم اون اذیت نشد من خیلی اذیت شدم

☹خیلی سخته

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

من بعد از ۴ سال نامزدیو برو بیااا بعد زنگ زدن گفتن میخوان بیان برا عروسی و مهریه صحبت کنن....اومدن گفتن فقط۱۴ تا سکه مامیگفتیم نه لااقل ۱۱۴ تا نمیشه که اینجوری....هیچی مادرشو دیگه گفت نمخایین بلندشو بریم پسرم....هه یعنی دیگه تموم شد همچیییییییییییی خیلی افسرده شدم ولی بعدش دیگه قبول کردن والان یه بچه یکسالع دارم.....ولی همیشه پشیمونم از عروس شدم....

ما را ناراحت میکنند،انگار که ما خوشحالیم😏