2733
2734
عنوان

چون بابام پولدار نیست خواستگار ندارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2359 بازدید | 48 پست
ببین دوستم تو میگی به خاطر پول نمیان من میگم اونها هم خیلی کمتر از تو پول داشتن ولی پزشک شدن و به خا ...

میدونید، این آدم ها غیر هم طبقه ی من نیستن منتها دنبال دخترای خیلی بالاتر از خودشونن خصوصا پول. این افراد تو فامیل اصلا در سليقه ی من نیستند و حتی پدرم هم از این آدم ک الان منظورم بود خوشش نمیاد. من میگم چرا باید همه دنبال پول باشن و من بابام پولدار نیست خواستگار نداشته باشم یا سمت من نیان؟ حالا میومدن خواستگاری ما جواب رد می‌دادیم. جایگاه خانواده ما بدم نیست اونقدر ک. حالا جدای از این حرفا من تا الان خواستگار یا نداشتم یا اگرم بودن (خونه تاحالا نیومدن) ب دل من نشستن و اونایی هم ک ب دلم نشستن خیلی خیلی از لحاظ ظاهری و فرهنگی از من و خانوادم پایین تر بودن. از نظ خودم ن ها به گفته ی بقیه. وگرنه منکه دلبسته بودم از تنهایی و خلا اون زمان. توقعم بالا هم بود ی زمان باز هیچی. 

اما این حرفتون بیدارم کرد

به اندازه ی آرزوهات تلاش کردی؟ خیر، 

فقط غصه خوردم و حرص. 

مرسی از این حرفت. فقط از خدا میخوام هدایتم کنه به مسیر درست و چراغ راه برام روشن کنه و دستمو بگیره. خودمم تلاش درستو به هدایت خدا إن شاالله انجام بدم و موفق بشم. 

اما این فکر آزارم میده ک تلاش کنم تا موفق و پولدار بشم و بخاطر اون بیان سراغم. من میخوام عاشق خودم باشن. همین. ن پول ن مدرک. اما حداقل آدم حسابی و لول بالا و مدار بالا به پستم میخورن اگر وارد محیط های جدید بشم. 

بازم مرسی ازت عزیزم 

خدایا خیلی شکرت 👸🏼🦋
وضع مام متوسطه رو ب خوبه ولی ۲۵ سالمه و ازدواج نکردم.  😭

چرا گریه میکنی حالا؟25 خیلی زیادم نیست. بالاخره یه ازدواج خوب میکنی. 

ببین لطفا ویسای این کانالو گوش کن. 

@zendeegiesaleem 

خدایا خیلی شکرت 👸🏼🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عاخه خسته شدم دیگه از مجردی

ببین اول باید حالمون با خودمون خوب بشه. 

منم دوست پسر نداشتم به طور رسمی و جدی تاالان. 

میفهمم منظورتو 

اما اول حال خودتو از درون خوب کن وگرنه ممکنه بعد ازدواج هم همون بمونی. 

اینجا خانم هروی کلی ویس رایگان گذاشته. سوده هروی هم که فوق‌العاده معروفه دیگه احتمالا بشناسی. دستاورد بچه هارم گوش کن. 

پیج اینستاشم دنبال کن خصوصا استوری هاش. 

@zendeegiesaleem

این تل گرامه

خدایا خیلی شکرت 👸🏼🦋
2731