2737
2739
عنوان

تولد جاریمه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عشقم کلیپ نبود؟ 😘

هس ولی جالب نیس

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
2728
آخه اون تولد مارو استوری کرده بود

دوست داری استوری کن 

من نظرخودموگفتم گلی 

من واسه شوهرم استوری میکنم ولی بقیه نه .به خودشون مستقیم میگم 

اگه میتونی عکسشوبذاری .میتونی واسش کلیپ باعکسای خودش درست کنی 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
 معلومه یا ازدواج نکردی یا اوایلشی... آتیشت تنده😆

بعدا متوجه میشی رو ابط با خواهر شوهر و جاری حد ومرز داره.. نه اینکه آدم های بدی باشند.. نه .... ولی باید مواظب باشی خط قرمزها رو رد نکنی... اگه زیاد صمیمی شدی بعدا دردسر میشه... روابط باید همیشه محترمانه و دوری و دوستی باشه

معلومه یا ازدواج نکردی یا اوایلشی... آتیشت تنده😆

بستگی به آدمش داره خب منم اون روز راجع به زنداداشم تاپیک زده بودم که جنسیت بچه اش رو ازم مخفی میکنه همه میگفتن حق داره به توچه مگه تو فضولی و اینا خلاصه بدجور شده بودم آدم بده

نمیشه من انگشت بزنم حالا که امضا ندارم🙊🙊
2740
بستگی به آدمش داره خب منم اون روز راجع به زنداداشم تاپیک زده بودم که جنسیت بچه اش رو ازم مخفی میکنه ...

خب اون روز هم توقعت زیاد بود از زن داداشت... میگم که باید دوری و دوستی باشه... روابط خیلی نزدیک و با زیاده روی به مرور زمان توقعات رو بالا میبره و اگر برآورده نشه آغاز اختلافهاست... ببین حتی آدم با مامانش و خواهرش هم یه حد ومرزی داشته باشه خوبه.. تو همین نی نی سایت کم نیستند که از دست مادر و خواهر شاکی اند... چون خیلی با هم قاطی شدند

خب اون روز هم توقعت زیاد بود از زن داداشت... میگم که باید دوری و دوستی باشه... روابط صمیمی به مرور ز ...

واقعا انتظارم زیاد بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینکه بدونم بچه داداشم دختره یا پسره؟ اینکه ذوق داشتم براش واقعا انتظار زیادیه؟ ربطی به صمیمیت داره؟ مگه همسایه اس😂😂😂😂😂😂

نمیشه من انگشت بزنم حالا که امضا ندارم🙊🙊