2737
2739
۲۰ سالمه شاغلم ولی حقوقم کمه بچه ک نداریم تو دوران عقدیم پیش مامان بابام زندگی میکنم

سنت که کمه توی عقدم هستین بچه هم ندارین

ببین، بری توی زندگی جدا شدنت سخت تر میشه ها، اخرش میشی عین اینایی که تاپیک میزنن با یه شوهر بیشعور و خیانت کار دارن میسوزن و میسازن

از ما گفتن، بین بد و بدتر باید بد رو انتخاب کنی، هیییییچ وقتم یه ادم بد خوب نمیشه این چرت و پرتا رو از سرت بیرون کن

بالاخره من ماندم و من، من از من رنجیده است، هیچ کس نیست برای پادرمیانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه تو فامیلای ما حتی یه موردم کسی نبوده طلاق بگیره تو دوستامونم همینطور از وحشت حرفا و نگاها نمیتو ...

تو اولی باش

مطمئنم توی خونوادتون زنایی وجود دارن که فکر تو رو دارن ولی دارن میسوزن و میسازن

بالاخره من ماندم و من، من از من رنجیده است، هیچ کس نیست برای پادرمیانی
اخه ما خیلی باهم مشکلاتمون زیاده نمیتونم تحملش کنم خط قرمزامو رد میکنه

عزیزم بیشتر فک کن برومشاوره ازبزرگتر دانا کمک بگیرطلاق باشه اخرین گزینت ببین من ازنامزدم بدم میومدکلی مشکلات داشتیم خانوادش اذیتم میکردن یعنی یه چیز اسفباری ولی الان دلم برا اون اخماشم تنگ میشه دلم برا اون اذیتام تنگ میشه بعضی جاها میگم حق داشتن بااینکه میدونم هیچ رقمه مقصرنبودم ونیستم همش باخودم میگم چرا چرا حرف بقیه اذیتم میکنه به خاطر اینه میگم اخرین گزینه به طلاق فک کن 

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 
2728