2733
2739
عنوان

اختلال اتیسم

| مشاهده متن کامل بحث + 3143 بازدید | 194 پست
اصلا بهمون گوش نمیده نگاه نمیکنه وقتی صداش میکنیم هرکار خودش دوس داشته باشه رو میکنه،انشاالله خیلی ز ...

ممنونم 

عزیز حتما باید ببرید کلاس و مداخلات درمانی شروع کنی

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به امیدخدا،ممنون عزیزم ازاینکه جواب دادید

🌹🌹🌹🌹

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
فقط توجه به پنکه دلیل بر خدای نکرده مشکل اوتیسم نیست کامنتهایی که فرستادم علایمش کودک اوتیسم رو خیلی ...

پس من یه سال و نیمشه علاقه شدیدی به لباسشویی داره میره میشینه نگاه میکنه وقتی روشنه

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
2728
پس من یه سال و نیمشه علاقه شدیدی به لباسشویی داره میره میشینه نگاه میکنه وقتی روشنه

عزیزم فقط یکی ۲مورد دلیل بر مشکل اوتیسم نیست.

موردهای مهم در اوتیسم:

۱- نداشتن تکلم

۲- بیقراری و نقهای بی مورد.

۳- ارتباط برقرار نکردن با دیگران و همسن و سالان.

۴- نداشتن ارتباط چشمی و دنبال نکردن چشمی.

۵- اجازه دادن به لمس شدن.

۶- خارج از خانه و محیطهای بیرون از خانه بیقراری و گریه های بی مورد داشتن.

۷- دچار نقص توجه ان.

۸- رفتارهای تکراری و روتین و کلیشه ای.

۹- درک نکردن خطر.

۱۰- در دوست یابی ناتوان هستند.

پسر عزیزم... اگر تمام گوشه های جهان را هم بگردی تنها جگر گوشه ام تویی♡                              چنان دورت میگردم که هیچکس در دنیا به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده است☆
عزیزم فقط یکی ۲مورد دلیل بر مشکل اوتیسم نیست. موردهای مهم در اوتیسم: ۱- نداشتن تکلم ۲- بیقراری و ...

اهان مرسی عزیزم

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
عزیزم فقط یکی ۲مورد دلیل بر مشکل اوتیسم نیست. موردهای مهم در اوتیسم: ۱- نداشتن تکلم ۲- بیقراری و ...

خواهش میکنم البته اون مورد اجازه ندادن به لمس شدن بود عزیزم 

پسر عزیزم... اگر تمام گوشه های جهان را هم بگردی تنها جگر گوشه ام تویی♡                              چنان دورت میگردم که هیچکس در دنیا به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده است☆
نشانه های نوزاد و اطفال رو توصیح دادم در جواب یکی از دوستانمون عزیزم ولی در کودکان کم کم پیشرفته تر ...

عزیزم اینها که گفتید برای طیف سطح 3 هست 

طیف اتیسم سطح 2 علایم دیگه 

و سطح 1 علایم دیگه داره 

یعنی علایم خیلی خفیفتر  که فقط دکتر میتونه تشخیص بده 

و اصلا هیچ کس متوجه نمیشه 

پس اول که علایم رو میگید اولش بگید علایم سطح چند منظورتونه

و قسم به نور،وقتی از زخم هایت وارد میشود،تا غم در آغوشت نگیرد...
2740
عزیزم اینها که گفتید برای طیف سطح 3 هست  طیف اتیسم سطح 2 علایم دیگه  و سطح 1 علایم دیگه ...

عزیزم من در مورد علائم کلی اوتیسم گفتم چیزی که تو  مطالب و کتابهای مختلف مطالعه کرده بودم اینا بود

عزیزم من در مورد علائم کلی اوتیسم گفتم چیزی که تو  مطالب و کتابهای مختلف مطالعه کرده بودم اینا ...

من منظورم اصلا به شما نیست ولی 

آدم وقتی اولین نشانه اتیسم رو تو بچه اش میبینه مراجعه میکنه به اینترنت و گوگل و سایت ها 

و وقتی این علایم رو میخونه میگه اینا رو که بچه من نداره و خیالش راحت میشه 

اتفاقی که واسه من افتاد 

این مدل علایم رو خوندم و گفتم بچه من سالم هست و دکتر نبردم 

و حیف و حیف دیر متوجه شدیم 

این علایم ها برای سطح 3 هست که اتیسم شدید دارن

و برای سطح 1 تقریبا هیچ کدوم از این ها به این شدت وجود ندارن 

فقط اینا رو گفتم اگه کسی به بچه اش شک پیدا کرده و میخاد ببره دکتر و این علایم رو خونده فکر خونه بچه لش حتما باید این علایم رو داشته باشه که اصلا این علایم برای همه سطح  اتسیم نیست پس خیالتون راحت نباشه و به پزشک مراجعه کنید

و قسم به نور،وقتی از زخم هایت وارد میشود،تا غم در آغوشت نگیرد...
من منظورم اصلا به شما نیست ولی  آدم وقتی اولین نشانه اتیسم رو تو بچه اش میبینه مراجعه میکنه به ...

مگه میشه کودکی اوتیستیک باشه و هیچکدوم از این علائم رو نداشته باشه حتی تگه خفیف باشه.

مگه سطح۱ اوتیسم شدید نیست و ۳خفیف؟

شما گفتین سطح۳شدیده.

کودک شما چه علائمی داشت که متوجه شدین و به پزشک مراجعه کردین؟

من منظورم اصلا به شما نیست ولی  آدم وقتی اولین نشانه اتیسم رو تو بچه اش میبینه مراجعه میکنه به ...

عزیزم فقط یکی ۲مورد دلیل بر مشکل اوتیسم نیست.

موردهای مهم در اوتیسم:

۱- نداشتن تکلم

۲- بیقراری و نقهای بی مورد.

۳- ارتباط برقرار نکردن با دیگران و همسن و سالان.

۴- نداشتن ارتباط چشمی و دنبال نکردن چشمی.

۵- اجازه ندادن به لمس شدن.

۶- خارج از خانه و محیطهای بیرون از خانه بیقراری و گریه های بی مورد داشتن.

۷- دچار نقص توجه ان.

۸- رفتارهای تکراری و روتین و کلیشه ای.

۹- درک نکردن خطر.

۱۰- در دوست یابی ناتوان هستند

اتیسم یعنی تو خود فرو رفتن و عدم ارتباط درست چه با اسباب بازی چه با اشخاص 

سلام  ببخشین چند تا سوال داشتم 

شما  فرزندتون چند سالش بود ک فهمیدین  اتیسم داره ؟

۲.  الان ک بزرگتر شده ، کنترل ادرار داره؟ 

۳. توجه اش بهتر شده ، یعنی صداش میزنین نگاتون میکنه؟ 

۴. میتونه حرف بزنه؟ 

ببخشین ک این سوالات پرسیدم 

بچه ام ۳ سالشه تشخیص اتیسم دادن میخواستم بدونم با کاردرمانی میشه این مشکلاتش تا زمانی ک به سن فرزند شما برسه خوب  بشه

سلام  ببخشین چند تا سوال داشتم  شما  فرزندتون چند سالش بود ک فهمیدین  اتیسم دار ...

اتیسم بهتر میشه ولی بستگی داره برخی به کلام میرسن برخی خیر کلام محدود

سلام  ببخشین چند تا سوال داشتم  شما  فرزندتون چند سالش بود ک فهمیدین  اتیسم دار ...

فقط ببرش کاردرمانی و گفتار درمانی همین و خودت براش وقت بزار 🥰🌹

2706