2733
2734

مگ با شوهرت همش پیش همید ک مادرشوهر میگ تو عقد حامله شی؟ چرا اینقد زود میگ بچه دار شید؟ 

بگو اول خونه برام بگیرید چشم بعدش فکر بچه دارشدنم باشین

اسی ج بده دیگ چرا نمیگی

واقعا میگ تو عقد حامله شی زنیک حالش خوبه؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگ با شوهرت همش پیش همید ک مادرشوهر میگ تو عقد حامله شی؟ چرا اینقد زود میگ بچه دار شید؟  بگو ا ...

روان پریشه برای شوهرم تولد گزفتم نبودن شهرمون بهش گفت زنم سوپرایزم کزذه بجای خوشحال شدن ناراخت شد سوپرایز مارو حراب کرد حالا درووووغ

2731
روان پریشه برای شوهرم تولد گزفتم نبودن شهرمون بهش گفت زنم سوپرایزم کزذه بجای خوشحال شدن ناراخت شد سو ...

دروغ چی؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

بگو پول بدید برم خارج از کشور بچمو بزرگ کنم بچه بیارم

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
2738
😐😂

ازین چیزا بگو دهنشونو ببندن ب اونا چیه بچه میارید نمیارید مگه اونا شرایطشو جور میکنن 

شوهرتم اشتباه کرده دروغ گفته باید میگفت شرایطشو نداریم شما میتونید جور کنید؟باشه مامیاریم

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
سودرایری نبود و وجود نداشت میخاس منو ناراحت کنه

پس شوهرتم تنش میخاره 

فک کردم اون پشتته