2733
2739
عنوان

بابام انگار واسه دختر همسایه جهاز میخره

| مشاهده متن کامل بحث + 2534 بازدید | 146 پست
عزیزم یه چیزی بگم اگه شهر بزرگی تو دیوار بزن هر چی می خوای می تونی با نصف نصف قیمت اونو پیدا کنی الب ...

وای چقدر خوب کاش که به منم پیش میومد از لحاظ قابلمه خیلی کمبود دارم

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
نکنه بابات بابای منه😟😬

فکر میکردم فقط منم🤦‍♀️

خیلی حس بدیه

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم اصلا این حرف هارو نگو به شوهرت بگی بعدها سرکوفت میزنن بهت 

اره اصلا نمیگم بههرچند که بگم نه و ازین اخلافا نداره

ولی ادما تو عصبانیت همه چی میگن

با اخلاقی ک دارم میدونم که خیلی میشکنم

یا مکه مکرمه 😲😲😲

من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️⁩دلم میخواد لابلای کتابایی که با خوندم اونا تبدیل به یه دکتر با وجدان میشم غرق شم🥰گاهی وقتا توی صحرا ذهنم می دوام خیلی تند خیلییی که یکدفعه یه انسان اشنایی رو میبینم اونیکه تا حالا ندیدمش ولی برام اشناش 😍😍⁦❤️⁩البته هنوزم نمی دونم کیه 😂با هم میدوییم خیلی تند خیلیییییی موهاو دامن توی هوا در حال پروازند 😃میرسیم به یه کوه که پر از درخت و گل روش هست در حالی که دست همو گرفتیم میریم روی کوه😍😍وقتی از اونور کوه پایین اومدیم یه دختر کوچولوی نازو مهربون😘با یه پسر کوچولوی ماجراجوی هم همراهمون پایین میان ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦
2731
فکر میکردم فقط منم🤦‍♀️ خیلی حس بدیه

اره خیلی ما بچه مردم بودیم انگار منم نه حلقه ازدواج نه کت و شلوار نه جهاز نه سیسمونی هیچی 

یادمه چشمام ضعیف بود پول نداد عینک بگیرم با این که داشت وقتدر گریه می کرد ام سر کلاس چشام تابلو نمیدید 

براش مهم نبود کفش ندارم مانتوم سوراخ 

شلوارم پاره 

مقنعه ام قرمز 

حتی یادمه مجردیم یه شال هم نداشتم بپوشم هیچی کلا یه مقنعه مشکی داشتم اونم قرمز بود تو کله اش از چیش بگم

اره خیلی ما بچه مردم بودیم انگار منم نه حلقه ازدواج نه کت و شلوار نه جهاز نه سیسمونی هیچی  یاد ...

اخه عزیزدلم

میفهمم چی میگی

مثلا امروز رفتم یه سهر دیگه دکتر یرویس پذیرایی مو خردیدم قرار باز برداره از وام

میدونی دیگه نمیگم دیگه اصرار نمیکنم

دیگه هیچی واسم مهم نیس

ادم تا یه جایی میتونه اصرار کنه میتونه هی بگه

دیگه کلا بیخیال میشه ادم از یه جایی به بعد

من الان تو اون مرحله ام

اخه عزیزدلم میفهمم چی میگی مثلا امروز رفتم یه سهر دیگه دکتر یرویس پذیرایی مو خردیدم قرار باز بردار ...

فقط می‌دونم اگه دنیا رو جهاز ببری آخر سر خواهر شوهر مادر شوهر میان میگن چرا این اونجوری چرا این این شکلی حرص و جوش الکی نزن 

هر چی نیاز داری بردار از همین الآنم از شوهرت طلب کار باش بگو خودش یه چیزایی بخره نشی مثل من

فقط می‌دونم اگه دنیا رو جهاز ببری آخر سر خواهر شوهر مادر شوهر میان میگن چرا این اونجوری چرا این این ...

جرئت دارن بگن

من درسته اذیت میشم

ولی ب کسی نشونش نمیدم 

میدونی شوهرم خونه میسازه خیلی خیلی هزینه داره خونه ساختن واقعا باید با چشم ببینی

خیلی هزینه ها بالاس

کل هزینه لباس اینامم به گردنشه

عروسی هم به گردنشه

واس همون دلم نمیاد ازش چیزی بخوام

ولی خب رفتم که سرخونه زندگیم باید شروع کنم کم و کسری هارو خودم بخرم

2738
در حالی که پدرا باید مسعولیت پذیر باشن خداروشکر که مادرتون پشتتون بوده

ممنون عزیزم بابای من ازدختربدش میاد هرچی داره خرج داداشم میکنه حتی ازبچمم بدش میاد 

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
ممنون عزیزم بابای من ازدختربدش میاد هرچی داره خرج داداشم میکنه حتی ازبچمم بدش میاد 

حواستو بده به زندگیتو دخترت اهمیت نده

اره خوب نیس ینی از اولم خوب نبود  خب خودشون باید فکر میکردن وقتی درامدشون کمه چرا باید یه بچه ...

چی بگم عزیزم اینجا ایرانه خیلیا با اینکه زحمت کشیدن تحت فشار اقتصادی هستن باید سعی کنیم پدرمادرارو درک کنیم..