2737
2739
عنوان

میشه بیاید یکمی از ناراحتی هامو کم کنین😔نامزدم زنگ زد وگفت..

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 26 پست
حالا همه میگن مشکل از نامزدته ولی مشکل از خونوادته وه اینقد اذیتش کردن که اینطور شده الان نی نی سا ...

آره مشکل از خانوادم هست خیلی هم هست وقتی اون میاد همه اخم میکنن انگار ددمنشانه.ولی اون ب روم نمیاره.من دوس ندارم طلاق بگیرم و باخانوادم زندگی کنم همین حالاهم خیلی دارن اذیتم میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا نمیتونم.اون روز سراینکه بابام ب کسی ک اون دوس نداشت رای داده بود واسه انتخابات منو کتکم زد میگف ...

عزیزم این چیزی که میگی خیلی عجیبه و زنگ خطره ها.. 

یه دلخوشی کوچولو...9/9 تولدمه، به همین مناسبت اینجا کاربری درست کردم.
بخدا نمیتونم.اون روز سراینکه بابام ب کسی ک اون دوس نداشت رای داده بود واسه انتخابات منو کتکم زد میگف ...

وای فاتحه ی این زندگی رو بخون 

از الان کتک 

ببین دوس داشتن یعنی هرجور شده نداری تو دل ظرفا آب تکون بخوره 

نه اینکه فحش بدی کتک بزنی بی احترامی کنی 

بعد بگه ببخشید عصبانی بودم 

من یه آینده ی وحشتناک برای این زندگی میبینم 

البته ببخشید اگه حرفام ناراحتت میکنه

2728

وقتی تو عقد کتک میزنه دیگه خودت تا تهش برو اگه بهت میگه بیا جداشیم بگو باشه تمومش کنیم ببین چه عکس العملی بعدش نشون میده منم شوهرم یه چندباری بهم گفت بیا جدابشیم ولی من میگفتم نه من دوست دارمو از این حرفا ولی یه بار که بهم گفت برو گفتم باشه جمع کردم رفتم خونه بابام مثه چی به پام افتاده بود که غلط کردم الانم بهش میگم هر موقع نخواسی من میرم مشکلی ندارم دیگه از اون روز به بعد از چرتو پرتا نمیگه

نه تنهادیگه۱۸ سالم نیست😐بلکه ۱۹ و۲۰وحتی۲۱هم رد کردم🥲توروخدا یه دیقه وایسیم ببینم چی داره میشه!!😵‍💫
وای فاتحه ی این زندگی رو بخون  از الان کتک  ببین دوس داشتن یعنی هرجور شده نداری تو دل ظر ...

ن عزیزم خودمم میدونم ولی نمیتونم جدابشم.خودش میگه عصبی میشم همه حرفی میزنم.پدرمادرشم پشت منن همش بهش حرف میزنن.خودشم خیلی دوسم داره یعنی هرچی درتوانش باشه برا من انجام میده ولی این رفتاراش عذابم میده.الان بعد ازاون حرفاش دوباره زنگ زده میگه نمیتونم طلاقت بدم بغض گلومو میگیره وقتی بهش فکر میکنم 

وقتی تو عقد کتک میزنه دیگه خودت تا تهش برو اگه بهت میگه بیا جداشیم بگو باشه تمومش کنیم ببین چه عکس ا ...

منم گفتم هزار بارم این کارارو کردم.بخدا حق من این زندگی نکبتی نبود ازهمه لحاظ ازش سرترم نمیدونم خدا بامن چیکارداره.یبارم تامر خودکشی رفتمو برگشتم.دوس دارم بمیرم

2740
آره مشکل از خانوادم هست خیلی هم هست وقتی اون میاد همه اخم میکنن انگار ددمنشانه.ولی اون ب روم نمیاره. ...

درکت میکنم و واقعا مشکل از خونوادته ولی اینکه میگی کتکت زده واقعا با عقل جور در نمیاد 

خدایا شکرت بابت همه چی 💜😍کاربر قدیمی ام ب دلایلی خودمو تعلیق کردم 😁🤍🙄               𝐛𝐲 ᵍᵒᵈ 𝐢 ᵈᵃⁿᶜᵉ 𝐭𝐨 ᵐᵃᵏᵉ 𝐭𝐡𝐞 ʷʰᵒˡᵉ 𝐰𝐨𝐫𝐥𝐝 ᵐʸ 𝐰𝐢𝐬𝐡 ❥═•• باخـدامی ـرقصــانم‌تمـام دنیارابہ ـساز ـعارزوهـــایم❥═••🖇🔐🌸🧸وزن اولیه۴۵ وزن هدف اول ۵۰ 💜وزن هدف دوم ۵۵💜امیدوارم که بتونم و میتونم💜