2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام برای منم دعا کنید برای ازدواجم با یکی خوب که از اول به دلم بشینه 😭😭

میشه یه صلوات برای حاجتم بفرستی ان شاءالله ثوابش هزار برابر به خودت برگرده (لا اِلهَ اِلّا انتَ سُبْحانَکَ اِنّی کُنْتُ مِنَ الظّالِمین ) .سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ
2731
@yalda_mgn   ❤ @اعتصامی   @گمناممم   @pudding   @سباااا   &n ...

الهی فدات بشم خوش قلب مهربون.ان شاالله به حق امام رضا(ع) به همه آرزوهات برسی.        

برای تو و استارتر عزیز صلوات میفرستم.  

!화이팅
چشم عزیزم تو هم برا من دعا کن

ان شاءالله به بهترین شکل ممکن حاجت روا بشی

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU
2738
الهی فدات بشم خوش قلب مهربون.ان شاالله به حق امام رضا(ع) به همه آرزوهات برسی.     &nbs ...

وایی قربونت برمممم عزیزمممم وقتی ی دفه حالم خوب میشه بخاطر مهربونیای توعه😍😍😍💕💕💕💕 دورت بگردمممممم ان شاءالله به همه ارزوهای قشنگت برسی فدااااااااااااات شممممگ😘😘😘❤❤❤❤❤❤❤😍😍😍😍

اللّهُم صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
تو که خبر نداری  باز خونه فروخته داده داداشم  تمام ارث بابام رو حیف کرد  خاک تو سر ...

😐😐عه نمیدونسم اینا رو ، خو الان شوهراتونم سرکوفت بهتون میدن یعنی چی آخه☹

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

التماس دعا عزیز اسمم الهام

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
توروبه امام رضا برام دعاکن..سشنبه وقت سزارین دارم بچه ام وزنش کمه صحیح وسلامت دنیابیا نره تودستگاه

خواهر من زایمان کردم خداروشکرهم بچه ام هم خودم سلامتیم...ممنون ازمحبتت ان شاءالله حاجت روابشی