2733
2734
عنوان

دکترتعیین جنسیت قبل باردارز درمشهد

| مشاهده متن کامل بحث + 3691 بازدید | 120 پست
آخه از دختر خوشم نمیاد کلا از مونث خوشم نمیاد 

نه اینکارو نکنی عزیزم اون هدیه خداس.بزار بیاد بعد میفهمی ک چقدر دوسش داری.حکمت خدا یه چیز دیگس

28/9/1401 بالاخره فندق دوم مامان اومد تودلم و بی بی چک مثبت شد،خوش اومدی بهترین هدیه خدا🤩۲۸/۱۱/۱۴۰۱دقیقا قبل از عید توی ۱۷ هفتگی فهمیدم که یک گل پسر تو راهه😍خدارو صدهزارمرتبه شکر انشالله صحیح و سلامت به دنیا بیای پسرقشنگم
وا خب چرا بندازی بچه اول مهم نیست چی باشه جنسیتش... بزار باشه ان شاءالله بعدی رو تحت نظر دکتر بیار پ ...

آخه تصمیم دارم کلا پسر بیارم از دختر خوشم نمیاد کلا از جنس زن خوشم نمیاد

تیکری که مشاهده میکنید برای آزمون وکالتمه 😍😍. میشه برای قبولیم یه صلوات بفرستید خیلی آرزو دارم خانم وکیل شم .توجه توجه این کاریری توسط دو نفر استفاده میشه من و دوستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه اینکارو نکنی عزیزم اون هدیه خداس.بزار بیاد بعد میفهمی ک چقدر دوسش داری.حکمت خدا یه چیز دیگس

😔😔

تیکری که مشاهده میکنید برای آزمون وکالتمه 😍😍. میشه برای قبولیم یه صلوات بفرستید خیلی آرزو دارم خانم وکیل شم .توجه توجه این کاریری توسط دو نفر استفاده میشه من و دوستم
ببین من از دکترای خبره تعیین جنسیت شنیدم فقط یه اقدام اونم دقیق 36 ساعت بعده آزاد سازی تخمک 

من عزیزم دوبارپیشش رفتم نمیدونم دوروز بودیاسه روز. جوابم گرفتم نه یه روز نیس کتابشم دارم کتاب تعیین جنسیت بگیر دقیق گفته

آخه تصمیم دارم کلا پسر بیارم از دختر خوشم نمیاد کلا از جنس زن خوشم نمیاد

حالا ک این اومده تو دلت.بچه اول ک مهم نیس برا بعدی برو ivf کن صددر صد پسرشه

28/9/1401 بالاخره فندق دوم مامان اومد تودلم و بی بی چک مثبت شد،خوش اومدی بهترین هدیه خدا🤩۲۸/۱۱/۱۴۰۱دقیقا قبل از عید توی ۱۷ هفتگی فهمیدم که یک گل پسر تو راهه😍خدارو صدهزارمرتبه شکر انشالله صحیح و سلامت به دنیا بیای پسرقشنگم
پس اون تاپیکت چی میگه عزیز؟ 

کاربری دو نفرست مال خودم ترکید انقدر همه باهام دعوا کردن با کاربری دوستم وارد شدم اون مجرد زیاد اینجا به دردش نمیخوره

2738
کاربری دو نفرست مال خودم ترکید انقدر همه باهام دعوا کردن با کاربری دوستم وارد شدم اون مجرد زیاد اینج ...

الان چند ماهته؟چندهفته ای؟

انشاءالله بسلامتی بیاد بغلت  بادکش گرم کردی  هرماه چن جلسه

سلامت باشین عزیزم، سه ماه ،هفت روز بعد هر پریوود میرفتم انجام میداد دکتر ،بعد سه ماه گفت اقدام کنم و دو ماه بعدش باردارشدم 

خانوم ممکنه بگین کجا رفتین برای تعین جنسیت؟ دیدم تیکرتون پسره برای همون پرسیدم ممنون میشم ج بدین

سلام عزیزم تازه باردارشدم جنسیتو نمیدونم هنوز دو سه بار دکتر رفتم ولی حامله نشدم دیگ سپردم دست خدا جنسیتشو

2706