2733
2734
گفتم اگه میای زایشگاه بسپرم خالم مواظبت باشه برا جفت زایمانای خودم نذاشت اب تو دلم تکون بخوره هرکج ...

دستت درد نکنه با معرفت😘😍طبیعی بودی راضی ای؟

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دستت درد نکنه با معرفت😘😍طبیعی بودی راضی ای؟

عزیزی🌹🌹

اولیو راضی بودم امپول فشار زدن ۲ساعت درد کشیدم فقط

دومیو امپول نزدن ۱۲ساعت به خودم میپیچیدم😒😫

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
عزیزی🌹🌹 اولیو راضی بودم امپول فشار زدن ۲ساعت درد کشیدم فقط دومیو امپول نزدن ۱۲ساعت به خودم میپیچ ...

وااای چه بد،خب چرا نزدن؟میگم یبار اومدم اراک دوست داری بیرون همو ببینیم؟شرایطشو داری؟

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2728
وااای چه بد،خب چرا نزدن؟میگم یبار اومدم اراک دوست داری بیرون همو ببینیم؟شرایطشو داری؟

بیا خصوصی😉

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
پیامبر خودشون همیشه مسواکش پشت گوششون بوده.با چوب مسواک؛مسواک میزدن و خیلیم تاکید داشتن. اطلاعات ند ...

پوووف چرا همیشه ی مشت ادم حاضر در صحنه فکر میکنن باهوشن  و همه چیز رومیدونن ؟؟؟

خود پیامبر شاید استفاده میکردن ولی ادم هایه اون دوران دختر زنده ب گور میکردن از چنین انسان هایی توقع داری مسواک بزنن ؟؟

من تنها پیامبر رو نگفتم ک دورانش رو گفتم 

امید ب کمی تفکر 🤦🏿‍♀️

2738
عزیزم زمان پیامبر مردم با چوب درختانی مثل زیتون و اراک مسواک میزدن

عزیزم دورانه  پیامبر دختر هارو زنده ب گور میکردن بعد ازشون توقعه داری مسواک بزنن؟؟

من ک فکر نکنم اون زمان جهل خیلی زیاد بوده

🤣🤣گلم الانم مسواک هس ولی بعضی ها استفاده نمیکنن بحس استفاده کردنه بودنش بر میگرده ب دوران دایناسو ...

😂منم همینو میگم دیگه مخلص کلامم همین بود 

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
عزیزم دورانه  پیامبر دختر هارو زنده ب گور میکردن بعد ازشون توقعه داری مسواک بزنن؟؟ من ک فکر نک ...

چه ربطی داشت عزیزم!! 

شما یه سرچ تویه گوگل بکنی میبینی نوشته طبق روایات 

زندگیـ سختـ استـ اما منـ از آنـ سختـ ترمـ … 😎💪