2733
2739
واقعا درسته، متاسفانه الان مد شده که بچه نیاریم خوش باشیم

بهتر از اینه که بچه بیارن و بهش بی توجهی کنن. وقتی خودتونو میشناسن و میدون مسولیت بچه براشون یخته، بهتره بچه نداشته باشند تا بچه در حقش کوتاهی نشه.

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ایه به صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که اونقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد: هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد! 
اگه همه چی اوکی باشه ۴ تا  یدونه دارم در حال حاضر وسنم به چهارتا نمیرسه خیلی همت کنم سه تا&nbs ...

سه قلو،😁

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ایه به صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که اونقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد: هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهتر از اینه که بچه بیارن و بهش بی توجهی کنن. وقتی خودتونو میشناسن و میدون مسولیت بچه براشون یخته، ب ...

درسته،ولی الان همه برای فرار از مسئولیت بچه نمیخوان،مگه قدیم همه سواد داشتن،حس مسئولیت پذیری داشتن

درسته،ولی الان همه برای فرار از مسئولیت بچه نمیخوان،مگه قدیم همه سواد داشتن،حس مسئولیت پذیری داشتن

خیلی از بچه های قدیم، خیلی سختی ها کشیدن به خاطر ناآگاهی و بی مسولیتی والدین. واقعا کسی که در خودش نمی‌بینه که پدر و مادر خوبی میشه، صلاح در همینه که بچه دار نشه.

2731
2740
وای نه خیلی سخته😅 

دیگه راه حل تضمینیش اینه😉