2752
2734

من فروردین زایمان کردم.همه ی اینایی که گفتم رو گذاشتم.دیگه به هیچی نیاز پیدا نکردم.

پوشک سایز۲۰ برای خودم.دو تا شورت.یه سوتین شیردهی.یه شلوار گرم یا ساپورت.جوراب.حوله کوچیک.یه شال رنگ شاد برای بعد زایمان.یه تل یا گیره که موهاتو خوب بگیره .چون بدنت بعد زایمان گر میگیره .خرما.شونه.کرم مرطوب کننده.یه سری لوازم ارایش و مام.

برلی نی نی دو دست لباس.پوشک.دستمال مرطوب.قنداق فرنگی.یه پارچه بتونی بچه رو خوب پیچونی راحت بگیریش.جوراب.کلاه.یه سرهمی برای برگشت به خونه.

من همه اینارو بردم یه ساک واسه خودم یکی هن واسه نی نی.هرکی میدید میگفت چخبرته مگه چقدر میمونی..ولی باور کن بسکه مجهز بودم همه میومدن ازم وسیله میبردن.راستی من قران کوچیک هم بردم.چون ازشب قبل بستری شدم دوست نداشتم بیکار بمونم.

2731
من فروردین زایمان کردم.همه ی اینایی که گفتم رو گذاشتم.دیگه به هیچی نیاز پیدا نکردم. پوشک سایز۲۰ برا ...

اها یادم رفت بگم.شیشه شیر و قوطی شیر حتما ببر.چون اولش شیر نداری و بچه گشنه میمونه اذیت میشه.برای خودتم حتما یکمی کافی ببر چون بعد زایمان منگی

ممنون خوب من سایز صفر فقط ست نوزده تیکه و یه سرهمی براش خریدم  سایز صفر که یه دسته

من بیست تیکه فقط سایز صفر گرفتم چون سریع کوچیک میشن.من بقیه رو سایز دو گرفتم ولی میتونی سایز یک هم یه ده تیکه بگیری

من بیست تیکه فقط سایز صفر گرفتم چون سریع کوچیک میشن.من بقیه رو سایز دو گرفتم ولی میتونی سایز یک هم ی ...

من سایز ۱ پنج دست بلیز شلوار و ۲تا سرهمی گرفتم سایز ۲هم یه رست بلیز شلوار 

نمیدونم خوبه یا نه

❤kurd❤راضی ام به رضات دخترم و به خودت میسپارم
من سایز ۱ پنج دست بلیز شلوار و ۲تا سرهمی گرفتم سایز ۲هم یه رست بلیز شلوار  نمیدونم خوبه یا نه

خوبه عزیزم.مبارکش باشه.من چون دخترم ریزه بود بیشتر از صفر استفاده کردم.سایز یک خیلی بزرگ بود واسش.الان که دو ماه و نیمه داره دو میپوشه