2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حیفه عوض نکن قشنگم هست

مرسی عزیزم ولی گوشو میاره پایین درد میگیره وزنش یکم بالاست مناسب نیست تو گوشواره هاش این بهتر بود گفتم اجرت نمیگیره از این بگیرم 😕 اگه بکنم توگوشم بعد مدتی گوشم پاره میشه 😕

2731
مرسی عزیزم ولی گوشو میاره پایین درد میگیره وزنش یکم بالاست مناسب نیست تو گوشواره هاش این بهتر بود گف ...

دائم نزار تو گوشت الان ضرر میکنی بخوای عوض کنی.انشاالله پول دستت اومد یه سبک بخر واسه استفاده روزانه اینم نگه دار

ردیف دوم  اینایی ک بلندن ریسه ای من پنج شش ساله از اونا دارم ولی خیلی دوسشون دارم قشنگن شکست با ...

ریسه ای کدوماس دقیق؟

برا ما گذشت آنچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه بادا باد...
2740
دائم نزار تو گوشت الان ضرر میکنی بخوای عوض کنی.انشاالله پول دستت اومد یه سبک بخر واسه استفاده روزانه ...

اخه نمیشه درحد مجلسی هم ازش استفاده کرد بنظرم کارتیی نداره اما از جهتی درست میگید ندیده میتونم بگیرم بعدا یکی دیگه مرسی از راهنماییتون اخه ازبس ازار دهنده بود دلم دیگه نمیخواسشون