2733
2734
عنوان

راهکار بدید چطوری پولمو محترمانه پس بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 10570 بازدید | 25 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مبلغش مهم نیست مهم بیخیالی و رند بودن بعضی هاست که آدمو اذیت میکنه.اگه من به کسی قرض بدم که بدونم نداره اصلا بروی خودم نمیارم و بخواد بده هم میگم لازم ندارم ولی امان از دست بعضی ها
یادت را از من نگیر بگذار من هم مثل سهراب بگویم دلخوشی ها کم نیست
مریم بانو جان من الان 1 سالو 5 ماهه به یکی قرض دادم اصلا به روی خودش هم نمیاره هزار دفعه هم پیشش گفتم پول لازمم منم درد تورو دارم شوهرم گفت دیگه بی خیال بشیم اونا بده نیستن نمیدونم چجوری با داشتن قرض بی خیالن والا
وقتی به یکی زیادی محبت میکنی نمیفهمه محبته فکر میکنه وظیفست پر رو میشه!!
به نظرم با متلک حرف زدن خوب نیست خیلی رک و محترمانه بگو میخواستم ببینم کی میتونی پولو بدی واسش یه برنامه دارم
زندگی به من یاد داد اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد.......تا به من ثابت کند در تاریکی همه ما شبیه همدیگریم.......... www.manedarman.blogfa.com
ببین عزیزم مطمئن باش اون یادش نرفته و چون میدونه تو نیاز نداری بیخیالشه ولی خیلی محترمانه بهش بگو فلانی یه کاری برام پیش اومده که نیاز به انقد پول دارم بازم ببخشید که بهت رو زدم بیزحمت بهم بده خونه آقا گردو بسیار من نمیدونم بعضی افراد چقد بی ادبن.خو نداری بگو ندارم یا فلان وقت میدم دیگه اینکارا چیه که بخوای ب رو نیاری و مسافرت خارج بری
یاد خوبان نه حساب ک فراموش شود و نه چراغ است ک خاموش شود ،جویباریست از محبت ک همیشه جاریست
من از همتون بدبخت ترم 3 میلیون 3 سال پیش به شووهر خواهرم دادم تو مغازش شریک شدم حالا صدباربهش گفتم سود نخواستم اصل پولو بده خیلی راحت میگه ندارم در حالیکه راحت واسه خودشون خرج میکنن به خواهرم گفتم تو پادرمیونی کن اونم گفت مگه به من دادی یعنی به همین راحتی منم از عید باهاش حرف نزدم نه بخاطر پول بلکه بخاطر این بی چشم و رویی اگه پولم رو ندن واسم مهم نیست فقط دوست دارم اعصابشون به اندازه من داغون بشه
کاش دنیا مثل یه عروسی شاد واسه همه ادما بود پراز خنده شادی و اخرش یه بدرقه شاد ورمانیک