2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از خدا بخواه باور کن که خدا بهت میده و اون مال تو میشه با حرف منی که هم نوع خودت هستمم نه خوشحال شو ...

ممنون عزیزم🌹

میشه یه صلوات برای قبولی رشته دلخواهم در کنکور مهمونم کنید💕 خیلی خیلی ممنونم🌹
خواهش میکنم گل     ببین حسم دقیق اینو نمیگه ولی شاید شاید احتمال 30 یا چهل درصد یک رابطه ...

مرسي نازنينم عاقبت بخير باشي♥️♥️ممنون وقت گذاشتي

آرام باش...‼️الان تاريخ 1501 است و ما رفته ايم...پس هيچ چيزي ارزش اين همه دلهره و غم را ندارد...🚫
2728
خواهش میکنم گل     ببین حسم دقیق اینو نمیگه ولی شاید شاید احتمال 30 یا چهل درصد یک رابطه ...

عزيزم من تير ي ازموني دارم(كنكور نيست)احتمالش هست يرگزار بشه احتمالش هست ك نشه جتي

بنظرت برگزار ميشه؟اگه اره ميشه بگي قبول ميشم؟ ناراحت نميشم صادقانه بگو مرسي گلم

آرام باش...‼️الان تاريخ 1501 است و ما رفته ايم...پس هيچ چيزي ارزش اين همه دلهره و غم را ندارد...🚫
عزيزم من تير ي ازموني دارم(كنكور نيست)احتمالش هست يرگزار بشه احتمالش هست ك نشه جتي بنظرت برگزار ميش ...

به نظرم برگزار میشه

ولی شما داری بی خیالی طی میکنی یعنی حس میکنم براش نخوندی زیاد فکر میکنی کنسل میشه

به نظرم برگزار میشه ولی شما داری بی خیالی طی میکنی یعنی حس میکنم براش نخوندی زیاد فکر میکنی کنسل می ...

عاشقتم واقعا♥️

اگه از همين روز بذارم كنار بيخيالي رو چي؟بازم نه؟

2738
 عزیزید چرا اگه واقعا سفت و سخت مثل همون دوره ای که دنبالش بودی بازم پیگیر باشی حسم مثبته به ...

قربون خودت و حست مرسي گل گلي ايشالا♥️♥️

عزیزید چرا اگه واقعا سفت و سخت مثل همون دوره ای که دنبالش بودی بازم پیگیر باشی حسم مثبته به ...

من دماغمو عمل میکنم؟🙄

منو عشقم بهم میرسیم؟

داداشم مخالفت میکنع یا خیر

بگوو لطفا

⁦❤️⁩⁦❤️⁩❤️⁦❤️⁩⁩
2706