2737
2739
عنوان

اتساع بطن مغز جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 3357 بازدید | 40 پست
مال من کاملا سالم بود الحمدالله و روند رشد و تکامل هم تا الان ماشاالله خوب بوده . مشکلی نداره

سلام عزیزم منم هفته ۳۱بارداریم دکترم گفته بطن سرش ۱۷mmمایع جمع شده .خیلی نگرانم واسه شما هم مایع جمع شده بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم منم هفته ۳۱بارداریم دکترم گفته بطن سرش ۱۷mmمایع جمع شده .خیلی نگرانم واسه شما هم مایع جمع ...

نمیدونم . گفتن بطنش ۱۶ . ۱۷ ولی الحمدالله ماشاله بچم الان یکسال رو رد کرده مشکلی نداشت . سرش ارثی خانوادگی کمی بزرگ بود نه غیر عادی. 

نمیدونم . گفتن بطنش ۱۶ . ۱۷ ولی الحمدالله ماشاله بچم الان یکسال رو رد کرده مشکلی نداشت . سرش ارثی خا ...

خداراشکر عزیزم الاهی خدا حفظش کنه

.واسه من تو سونو 15میلی بود تو ام ار ای زده کورپوس کالوزوم کم تشکیل شده .ایا بچه شما هم کورپوس کالوزوم گفتن 

2731
خداراشکر عزیزم الاهی خدا حفظش کنه .واسه من تو سونو 15میلی بود تو ام ار ای زده کورپوس کالوزوم کم تشک ...

بله عزیزم . مال منم گفتن . ولی میگم بچم کاملا طبیعیه. حتی روند رشدش کندتر از بقیه هم نبوده . خداروشکر ماشاالله خیلی خوبه

بله عزیزم . مال منم گفتن . ولی میگم بچم کاملا طبیعیه. حتی روند رشدش کندتر از بقیه هم نبوده . خداروشک ...

عزیزم یعنی تا اخر بارداری همین مشکل بود وقتی بدنیا اومد بچتون مشکلش کامل حل شد؟واقعا معجزه شده 

اانشاا...خدا برای بچم معجزه کنه

عزیزم یعنی تا اخر بارداری همین مشکل بود وقتی بدنیا اومد بچتون مشکلش کامل حل شد؟واقعا معجزه شده  ...

واقعا نمیدونم اصلا تشخیص ها درست بود یا نه  . ولی هرجا میرفتم تا قبل هفته 30میگفتن کورپوس کالوزوم نیست  بعدش هم یک دکتر مغز اعصاب هم هفته 28 که بودم رفتم و اونم  گفت بهم که بعضیا کورپوس کالوزوم ندارن ولی کاملا طبیعی هستن .یعنی کلا همه کسانی که کورپوس کالوزوم ندارند مشکل دار نیستند 

2740