2733
2734

عزیزم تعداد فولیکول های موی هرکسی مشخصه یعنی از بدو تولد معلومه پس زیاد نمیشه مگر با کاشت و دوم اینکه موی شما وقتی زیاد می‌ریزه باید بری پیش پزشک چون تا یه مدتی فولیکول مو زنده میمونه و خواهشاً تاید و نمی‌دونم آب پیاز و..... به موهاتون نزنید آخه عزیز من تاید کارش معلومه تمیز کردن لباس چه ربطی به مو داره 😅😅 ولی میتونی برای پر و پشت دیده شدن مو میتونی استایلینگ موهات رو عوض کنی 

ما را به سخت‌جانی خود این گمان نبود... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حب بعدش نرم کنننده بزن

نرم کننده بدتر میریزه هم ماسک مو هم نرم کننده بعد حموم روغن ارگان بزن خوبه و چرب نمیکنه

شامپو فرانسوی هم خوبه بزنی فقد گرونه ولی ارزش داره و همچنین‌مزوتراپی برو واس موهات جواب میده

2728

یک خانمی سرش شپش زده بودبهش گفتن باتایدبشور،رنگ بزن،آقا اول رفت باتایدچندبارشست وبعد رنگ مو زد،چشمتون روزبدنبینه پوست سرش خارش شدید گرفته بودوپوست سرش داغون شده بود.این روبهتون گفتم اگرتایدزدیدهمزمان دیگه رنگ نکنیدبخاطررفع شپش

یعنی چی

شپش به رشد مو کمک میکنه! چون باعث افزایش جریان خون میشه و هوا بیشتر میرسه به مو بخاطر فعالیت شپش😑

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴