2733
2734
عنوان

به نظرتون بی بی چک بزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

البته بزرگترا را نمیشه کنترل کرد اینکه بچه اس

آره حق داری 

کاش بتونی تا حامله میشی مقاومت کنیو بگی نمیخوام اصلا، وگرنه دیوانه میکنن ادمو

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
آره حق داری  کاش بتونی تا حامله میشی مقاومت کنیو بگی نمیخوام اصلا، وگرنه دیوانه میکنن ادمو

من که گفتم الان نمیخوایم و این حرفا ولی باز هم میگن .

تازه ادعای با فرهنگ بودن هم دارن

عزیزم بچه ات چندسالشه  منم دخترم ۵سالشه ازتنهایی خیلی گریه می‌کنه میگه مامان نی نی بیار&nb ...

دقیقا پنج سالشه دختر منم 

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
ایشالا که خدابهتریناروبرات رقم بزنه یه بچه سالم وگل بهت بده خانمی

فدات گلم 

همچنین به شما 

مشکل شما چیه عزیزم

من که گفتم الان نمیخوایم و این حرفا ولی باز هم میگن . تازه ادعای با فرهنگ بودن هم دارن

میدونم با تمام وجودم درکت می‌کنم 

ایشالا به زودی حامله میشی و تموم میشن این دغدغه ها