2733
2739
عنوان

تورم کلیه...کسی تجربه داشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5097 بازدید | 42 پست
سلام.بنظرم تا خدا نخواد حل نمیشه مشکلی من الان پنج سال برای حاجتی دعا میخونم روزی دوبار زیارت عاشورا ...

ما هم همین طور یه مشکل داریم هر دعایی که بگید خواندیم ولی ...

من از سال ۹۷ عضوم متاسفانه گوشیم رو برگردوندم به تنظیمات کارخانه و رمزم هم فراموش کرده بودم نتونستم اون کاربری رو دوباره داشته باشم اگه کسی می‌تونه کمک کنه که من همون کاربریم رو داشته باشه ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ذکر یونسیه رو گفتی؟

یک بار گفتن تو سجده ۴۰۰بار بگو گفتم

من از سال ۹۷ عضوم متاسفانه گوشیم رو برگردوندم به تنظیمات کارخانه و رمزم هم فراموش کرده بودم نتونستم اون کاربری رو دوباره داشته باشم اگه کسی می‌تونه کمک کنه که من همون کاربریم رو داشته باشه ممنون میشم
2731

منم بعضی وقتا نفس عمیق میکشم دنده چپ پاینم درد مییگره از چیه؟؟؟؟

حس میکنم هوا میره زیر پوستم

کم ها شاید یکی دوماه یکبار

ما تو این دنیا نباشیم ولی قلبمون بزنه .... عضویت فقط چند دقیقه طول میکشه. اهدای عضو اهدای زندگی   http://register.ehda.sbmu.ac.ir/Person/Register
نه عزیزم باید هی بگی حالا حتما نباید تو سجده باشه که اینطور نیست 

خیلی ممنونم

2740