2737
2734
تنگی نفس  یه دردی تو سینم بالا پایین میشد  عظلات گلوم سفت میشد انگار یکی داشت خفم میکردو ...

ایتقدر میترسم زدم نت زد دور از جون همه سرطان از استرس حالت تهوع گرفتم ببخشید گلاب ب روتون همش دستشوییم

لطفا برای پدرم یک صلوات بفرستید زودتر خوب بشه خواهش میکنم
مادر من ۳ هفته پیش کمی معدش میسوخت بعد زد به قفسه سینش و میگفت انگار استخون های قفسه سینم خورد شده ز ...

لرز بدن فک نکنم ربطی به معده داشته باشه باز بزن تو اینترنت 

من اینترنت خیلی کمکم کرد😑البته به چیزای بدش نگاه نمیکردم دقیقا مشکلی که دارم و سرچ میکنم تا یه مقاله دقیقا شبی ب خودم پیدا کنم 

تست هم ببرش برا اطمینان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایتقدر میترسم زدم نت زد دور از جون همه سرطان از استرس حالت تهوع گرفتم ببخشید گلاب ب روتون همش دستشوی ...

به یه مقاله توجه نکن فقط 

دقیق علائمتو بزن 

من اصن مینویسه سرطان نمیخونمش😐

رد میشم فقط 

انقدر میگردم سرچ میکنممم تا اخر پیدا میکنم 

2728
2738
مادرم 

خب ببین فردا اول کاری ببرش یه تست بده تا مطمئن شین 

چون تب و لرز فک نکنم از معده باشه سرگیجه و سردرد میتونه از معده باشه اما اونو فک نمیکنم 

چیزای مقوی زیاد بهش بده بخوره جون بگییره 

از نظر ویتامین اینا تقویتش کن 

من الان یه مدت کمبود اب و ویتامین داشتم واقعا دور از جون شما در حال مرگ بودم خیلی بده مریضی تا میتونی چیزای مقوی بخر براش 

ایشالا که همه مریضا به سلامتی برسننن🥺

ایتقدر میترسم زدم نت زد دور از جون همه سرطان از استرس حالت تهوع گرفتم ببخشید گلاب ب روتون همش دستشوی ...

ایبابا خدا نکنه تو گوگل همچیو به اون ربط میدن نزن گوگل