2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دستور فالوده رو میگی عزیزم

از تو نت گرفتم عزیزم ولی زیاد خوب نشده اول یک‌پیمانه شکر با یک پیمانه اب مخلوط میکنی میزاری تا جوش بیاد اتیششو کم میکنی تا وقتیکه غلیظ بشه تقریبا مثل شربت بامیه بشه بعد از رو حرارت بر میداری چندتا قاشق گلاب بهش اضاف کن یکم ک سر شد بزار فریز تا یخ بزنه یخ ک زد بیارش بیرون بزارش یه گوشه ی ذره یخش آب شه تو این فاصله یه پیمانه نشاسته گل رو با یه پیمانه اب ولرم حل کن ۳پیمانه آب هم بزار روی آتیش تا جوش بیاد وقتی جوش اومد یهو مخلوط نشاسته و آبت رو با آب جوش امدت مخلوط کن و اتیش زیرشو خیییلی کم کن تند تند هم بزن تا ته نگیره اندازه ۲۰دقیقه همینجور با آتیش ملایم هم بزن تا وقتی ک نشاسته جمع شد بعد بریزش توی قیف مخصوص فالوده یا اگ قیفشو نداری بریز توی صافی یه ظرف پر از یخ بکن یکم ابم بریز روش بعد این نشاسته ک ریختی توی صافی رو بگیر بالای یخ ها و هی فشار بده تا بصورت رشته ای از صافی بیاد بیرون وقتی ک تمام شد یخهارو از رو رشته ها بردار و رشته هارو بریز روی شربتی ک از قبل درست کرده بودی و یخ زده بود و دوباره بزارشون داخل فریز تا چند ساعت یخ ک زد بیار بیرون یکم ک یخش باز شد میتونید با ابلیمو بخوریدش نوش جان

فقط من قیف نداشتم با صافی ک درست کردم رشته هاش درست نشد بجای فالوده شیرازی شد فالوده کرمانی🤭🤭

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2728
همون تخم مرغ دیگه 

😄😄

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..

۱-شوید پلو با مرغ

۲-زرشک پلوبامرغ

۳-جوجه کباب

۴-فیله سوخاری

۵-مرغ سوخاری

۶-چیکن استراگانوف

۷-جوجه چینی

۸-مرغ و آلو

۹-مرغ شکم پر

۱۰-ته چین مرغ

۱۱-ساندویج مرغ

۱۲-کوکوسبزی

۱۳-کوکو سیب زمینی

۱۴-کوکو کدوسبز

۱۵-کوکواسفناج

۱۶-کوکوذرت

۱۷-کتلت

۱۹-عدس پلو

۲۰-لوبیا پلو

۲۱-نخودپلو

۲۲-ماش پلو

۲۳-کلم پلو

۲۴-سبزی پلو با ماهی

۲۵-ماهی شکم پر

۲۶ماهی کبابی

۲۷-قلیه ماهی

۲۸-قیمه

۲۹-قرمه سبزی

۳۰-استنبولی

۳۱-دمپختک

۳۲-الویه

۳۳-سالادماکارانی

۳۴-سالاد سیب زمینی

۳۵-ماکارانی

۳۶-اش رشته

۳۷-اش چغندر

۳۹-اش گندم

۴۰-سوپ

۴۱-ابگوشت

۴۲-اشگنه

۴۳-کله جوش

۴۴-کله گنجیشکی

۴۵-شیرین پلو

۴۶-رشته پلو

۴۷-قیمه ریزه

۴۸-کوفته تبریزی

۴۹-کوفته برنجی

۵۰-دال عدس

۵۱-عدسی

۵۲-خوراک لوبیا و قارچ

۵۳-پیتزا

۵۴-لازانیا

۵۵-سوفله سبزیجات

۵۶-به الو

۵۶-آلبالو پلو

۵۷-تاس کباب

۵۸-بادمجون

۵۹-خورشت کدو

۶۰.کشک بادمجون

۶۱-سمبوسه

۶۲-پیراشکی گوشت

۶۳-ساندویج فلافل

۶۴-خوراک مرغ و سبزیجات

۶۵-هویج پلو

۶۶-دلمه

۶۷-شوید باقالی پلو...

۶۸-میرزا قاسمی

۶۹-شامی

۷۰-مرصع پلو

۷۱-خورشت کنگر

۷۲-خورشت فسنجون

۷۳-خورشت کرفس

۷۴-میگو

۷۵-بادمحون شکم پر

۷۶-کتلت مرغ

۷۷-خورشت بادام

۷۷-خورشت گوجه سبز

۷۸-خورشت چاقاله بادام

۷۹-کوکوی گل کلم

۸۰-اب دوغ خیار

۸۱-اش ماست

۸۲-اش جو

۸۳-اش گوجه

۸۴-اش بلغور

۸۵-کباب تابه ای

۸۶-الواسفناج

۸۷-کباب ترکی

۸۸-مرغ ترش

۸۸-واویشکا

۸۹-جغو.ربغور

۹۰-پلومک زیکی

۹۱-قارچ پلو

۹۲-کراکت

۹۳-آش کلم سنگی یا گونبید

۹۴-آش دوغ

۹۵-باقالی پلو با گوشت

۹۶-املت قارچ

۹۷-رشته پلو

۹۸-دلمه برگ مو

۹۹- دلمه کلم

۱۰۰-کوفته نخودچی

دیگه نپرسیناااااااااااا چی بپزم؟!اینارو بپزید 👆😋☺️☺️

😍😍😍یه برنامه غذایی واسه خانومای خوب خانه دار 😍😍😍

🌀شنبه ها

نهار:خورشتی قیمه - قورمه سبزی - بادمجان – کرفس- فسنجان- به- بامیه- لوبیا سبز

شام:املت گوجه- قارچ- کلم –تخم مرغ و خرما – اسنک با ساندویچ میکر

🌀یک شنبه ها

نهار:کوکو سیب زمینی –کوکوی مرغ – کوکوی هویج -کوکو سبزی – کروکت - شامی - کتلت و ...

شام: کشک بادمجان-خوراک کدو- خوراک بادمجان- گراتن بادمجان

🌀دوشنبه ها

نهار: استانبولی - عدس پلو - لوبیا پلو -هویج پلو- میگو پلو – رشته پلو و مرصع پلو..

شام : سوپ جو- سوپ سبزیجات- سیب زمینی شکم پر- عدسی - سینی سبزیجات بخار پز

🌀سه شنبه ها

نهار: ماکارانی - لازانیا- ته چین مرغ – ته چین بادمجان

شام: آش شعله قلمکار –آش ماست – آش انار – آش غوره - آش شلغم

🌀چهارشنبه ها

نهار: ماهی - میگو - مرغ – ماهیچه- کباب تابه

شام:کوفته – دلمه – پیتزا- مرغ بریان با سبزیجات – ناگت

🌀پنج شنبه ها

نهار:بیف استروگانف - ساندویچ مرغ و قارچ

2740
رشته فالوده آماده ش هم هست 

مرسی عزیزم میخواستم مثلا همچیشو خودم درست کنم🤭🤭ولی طعمش خوب شده حالا شکلشو بیخیال

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
از تو نت گرفتم عزیزم ولی زیاد خوب نشده اول یک‌پیمانه شکر با یک پیمانه اب مخلوط میکنی میزاری تا جوش ب ...

مرسی گلم زحمت کشیدی ♥️♥️♥️♥️

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر