2752
2734
عنوان

بیاین براتون تقویم درست کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 130 پست
رویا جون...من برات سه تا کار کردم که هرکدومو میخای ورداری...چون تاکید کردی باب اسفنجی باشه..وگرنه من برا هر کسی یه دونه کار میکنم...دیگه دندون اسب پیشکشیه دیگه مبارک دختر گلت باشه
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
مال همه رو درست کردم و فرستادم ایشالا که راضی باشین و دعای خیرتون رو دریغ نکنین ممنون میشم بیاین و نظر بدین
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
خانوادگی رو دنبال یه تقویم ساده هستم..برات میفرستم همینر وزا نگران نباش...تقویم رنگی رنگی که نمیشه روش گذاشت..بد میشه..