2733
2734
عنوان

زندگی با مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 3264 بازدید | 31 پست
صفورا جان ممنون از نظرتون پرسیدی علت اینکه یهو تغییر رویه دادم ، یکدفعه ای نیست خیلی وقته از این اوضاع خسته شدم . من کارمندم صبح تا ساعت حدود 4 عصر اداره ام ، وقتی میرم خونه نمیتونم هر جور که میخوام برنامه ریزی کنم مثلا شام برم خونه مامانم یا اقوام خودم چون مادرشوهرم تو خونه است و با ما نمیاد. بچه هاش هم میان احوال پرسی مامانشون و من کلی به دردسر می افتم ، به کارهای بچه و خونه ام به زور میرسم و تقریبا یک روز درمیون مهمون هم دارم . ماه قبل مریض شده بود ، علاوه بر اینکه من تو خونه بهش میرسیدم و همسرم دکتر برد و ... ملاقات اقوام خیلی سختم بود. اخه منطقی فکر کنی این جور مسائل باید به دوش کسی باشه که صبح تا ضب تو خونه است نه کسی که همش سرکاره و هزار کار دیگه داره . فعلا که دارم تحمل میکنم اوضاع را ، تا ببینم چی میشه
همیشه راهی وجود دارد که دل دیگران را نشکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید