2752
2734
عنوان

مادرشوهرم خونمونه شام چی بپزم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 24 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ساندویچ مرغ..یه بسته مرغ داشته باشی کافیه ومیتونی درست کنی

طرز تهیه شو میگی عزیز 

چون ناهار زرشک پلو پختم دودلم ک شامم مرغ بپزم

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
املت

😅

تخم مرغ برا میگرنش ضرر داره نمیخوره ضرر نداشتم نمیپختم خدایی اینم ایده ست؟

2731
😅 تخم مرغ برا میگرنش ضرر داره نمیخوره ضرر نداشتم نمیپختم خدایی اینم ایده ست؟

خیلیم خوبشه زیادشه😂😂😂

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
طرز تهیه شو میگی عزیز  چون ناهار زرشک پلو پختم دودلم ک شامم مرغ بپزم

.

مرغ رو جدا آبپز کن.اگرسینه مرغ باشه بهتره....یه پیاز روخلال کن وسرخ کن.اگرفلفل دلمه وقارچ تو خونه داری با پیازت تفت بده بعد مرغ رو ریش ریش کن وبه پیاز اضافه کن وتفت بده ..میتونی از رب گوجه واسه خوشرنگ شدنش استفاده کنی .بعد با نون باگت وخیارشور وکاهو وگوجه سرو کن....واسه این غذا دستت بازه که تنوع بدی تو مزهاش..مثلا میشه بهش زرشک وزعفرون هم اضافه کرد که بینظیر میشه

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔
خیلیم خوبشه زیادشه😂😂😂

بخدا انقدر ماهه این زن .مثل فرشته ست من غذام نپزم براش هیچی نمیگه حتی اگه املت بدم کلی تشکر و تعریف میکنه

. مرغ رو جدا آبپز کن.اگرسینه مرغ باشه بهتره....یه پیاز روخلال کن وسرخ کن.اگرفلفل دلمه وقارچ تو خو ...

ممنون عزیزم

بخدا انقدر ماهه این زن .مثل فرشته ست من غذام نپزم براش هیچی نمیگه حتی اگه املت بدم کلی تشکر و تعریف ...

خوب اگر خوبه ها  پاشو گوشت چرخی و سیب زمینی سرخ کن خشمزست با ماست خیار

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم