2737
2734
عنوان

عرق رازیانه

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 40 پست
خواهش میکنم💙

من قبل و بعد پریود به شدت اذیت میشم 

جایگزینی نیست به نظرتون واسه عرق رازیانه 

عینک نمیزد که نگن عینکیه یه روز چاله ی جلو پاش رو ندید و خورد زمین از اون روز به بعد چلاق صداش میکردن........                                                           بخاطر خودت زندگی کن😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نه😐کیست🥵

آره منم تو همین تاپیک شنیدم 😐

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2731
من پلی کیسیتم  مصرف ک کردم  پریودم کلا بهم خورد  ۱۴روز پریود میشدم

خدایا سم میخوردیم سنگین تر بودیم 

این چی بود دیگه 

عینک نمیزد که نگن عینکیه یه روز چاله ی جلو پاش رو ندید و خورد زمین از اون روز به بعد چلاق صداش میکردن........                                                           بخاطر خودت زندگی کن😊
مال منم نامنظمه یعنی میگید بخورم؟؟

نه عزیز اینجا تظاهرات علیه عرق رازیانه اس😉🤣

اگه بدونی چقد دنبالش گشتم😅

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2738
اگه بدونی چقد دنبالش گشتم😅

🤣🤣🤣🤣🤣

نه منکه اصلا ازش راضی نبودم خدا ازش راضی نباشه

اخی جیگرم 😂تا این حد؟؟  دمیترون بخور ضد تهوع😁😁

مرسی عزیزم 😍

والا سعی میکنم خودمو بزنم بی خیالی کار به جاهای باریک نکشه😂🤣